Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet az anyagcserét gyorsítan...

Lehet az anyagcserét gyorsítani? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Ugyanis én fogyókúrázok és olvastam hogy ha túlzásba esünk akkor lassulhat az anyagcsere és hízunk. Ugyan én még nem tapasztaltam ezt de félek, mert most dolgozom fizikai munkát akkor ebédre eszem egy szendvicset meg reggelit és mást már csak gyümölcsöt, plusz még itthon és megyek futni tornázni stb. Ettől ugye nekem nem fog lelasullni az a.cserém?
2012. aug. 4. 17:33
 1/5 anonim válasza:

Nem hiszem hogy ezektől le kellene lassulnia.

Egyébként az anyagcserét lehet gyorsítani rendszeres étkezéssel,sportttal,zöld teával,sok folyadékfogyasztással(víz).

2012. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
De. Naponta 5x kell enni keveset. Egyszerűen hülye a fogyókúrád, szörnyen befog lassulni az anyagcseréd, és még izmot is fogsz veszíteni, fogyni csak abból és vízből fogsz. Hajrá, szerintem elegen elmondták már itt, hogy mi a helyes diéta, én többet nem fogok küzdeni a hülyékkel.
2012. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

mondjuk ihatnál protein turmixot ha nincs időd kajálni

meg vannak aminó tabletták és így folyamatosan áramlana a tápanyag és nem lassul be az anyagcseréd :)

2012. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
szalmonella
2012. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen szalmonella? :D
2012. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!