Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este bezabáltam, hétfőn meg...

Este bezabáltam, hétfőn meg indulunk nyaralni. Mit tegyek? Holnap (vagyis ma) almanap?

Figyelt kérdés

Szóval most este (vagyis már tegnap) este rengeteget ettem, így a napi össz. kalória megvan vagy 3500 kcal... de este volt rengeteg, zsíros is sajna meg cukros is.... sajnálom. A baj hogy hétfőn megyek nyaralni, és balcsira megyünk, szóval strandkaja is lesz.

Nem akarom annyira elrontani az eddigi eredményem (-8kg) ha ma (vasárnap) almanapot tartok (ha majd reggel felkelek:D) az úgy okés?


Szégyellem magam, de anyum csinált olyan jó vacsit többieknek én meg diákmunkán voltam, este értem haza és nagyon megkívántam, de cukrosat is ettem utána...:S este 7 és 9 kor is.,..


2012. aug. 5. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

>>Mit tegyek?

Menj aludni nyugodt szívvel :D


Na komolyan véve: nem az számít hogy mi van a 10%-ban, hanem hogy mi van a 90-ben. Ne legyen a kaja miatt bűntudatod, anyu finom főztje igenis ellenállhatatlan... Nem kell almanapot tartani, ettől az egy alkalomtól nem fog megváltozni semmi. Holnap kicsit jobban odafigyelsz, igyál jó sokat, és érezd jól magad a Balcsin.

2012. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Idd ki a Balcsit héhééééééé :D És felejtsd el az almanapot, nincs probléma
2012. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

senki nem fog veled foglalkozni a strandon.

ha meg figyelemre vágysz,meg azt,hogy nézzenek a strandon,akkor sportolj,legyél fitnesz modell,vagy valami hasonló.

uh nyugodtan blattyogjál szépen a flip-floppodban a gofrishoz,nem oszt,nem szoroz.

almanap?bakker

ha már drasztikus akarsz lenni,akkor se a fehérjét vond meg és legyél még plöttyetegebb.

egyél 3 óránként fehérjét vasárnap akkor.

2012. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!