Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugy le lehet fpgyni ha mindenb...

Ugy le lehet fpgyni ha mindenbol eszek csak keveset?

Figyelt kérdés
Es persze a kenyerbol,tesztafelekbol,edessegekbol meg gyors kajadai szarokra nem gondolok mert ezeket teljesen kivetttem az etrendembol hanem a normalis anyukam meg nagymamam csinalta hazikosztra.:)

#fogynas
2012. aug. 8. 13:20
 1/5 A kérdező kommentje:
fogyni* bocsanat veletlenul azt irtam , hogy"fpgyni"!
2012. aug. 8. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kolléganőm az edd a felét módszerrel 6 kilót fogyott. Persze nem nasizott meg üdítőzött, csak mindenből annyit evett, ami a rendes adagjának a fele.
2012. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szoondiii ***** válasza:
49%

ha lisztes dolgokból, édességekből nem eszel, akkor nem is kell olyan keveset enni. inkább annyit, amivel jól laksz.

tucatnyi húsféle, és 100 meg 100 zöldség, mag, gyökér, bogyó, gyümölcs amit enni lehet. gyógynövények, levelek, szárak... ezekkel aztán jól lehet lakni, csak meg kell venni a piacon, vagy termeszteni, vagy leszüretelni.. :)

2012. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet!

Én még édességet és péksütit is ettem, csak kevesebbet.


Valahol 15 és 20 kiló között fogytam, fél év alatt.

2012. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.

De arra figyelni kell, hogy meglegyenek a megfelelő minőségű, mennyiségű és arányú mikro- és makronutriensek.

2012. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!