Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő alatt sikerül...

Kb mennyi idő alatt sikerül így leadni kb3-4kg-t? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

Odafigyelek ,hogy mit eszem, bár nem tartok nagyon szigorú diátát, de napi 1200-1500kcallal többet nem eszem.

1pl:

reggeli: 1vékony szelet piritós pulykamell sonkával és paradicsommal (1bögre zöld tea édesítővel)


aztán rá kb fél órára pár korty kv(kevés édesítő)


ebéd: ez nagyon változó: rakorr karfiol kevés sajtal, rántott tök, esetleg vmi tészte(de ebből nem tul sok) krumpli főzelék, töltött paprika hús és rízs nélkül)na kb szinte minden de feleannyit eszem belőle mint előtte


uzsi: joghurt, vagy zöldség saláta...


vacsi: 2tojás light vajban készitve zöldségekkel és esetlek kér vékony szelet pulykamell sonkával


mozgás: heti 2X-3X kb 40-45perc bicikli

és naponta Rubint Réka (youtubos 3részes tornája) has-csipő-comb-fenékre


ha ezt folytatom akkor kb mennyi idő alatt szabadulhatok meg 3-4kgtól?(mert tudom h keveset fogyni tovább tart mint nagyobb sulyboo, de mégis menyire)szeretném ha semmi feleslegem nem lenne és kicsit izmosabb lenneék)


jelenleg: 158cm vagyok és 51kg..tudom nem tűnik soknak, de elég mamás a testem:S


2009. júl. 20. 20:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és ebédnél meg vacsinál is iszom zöldteát, és kb3liter vizet iszom)
2009. júl. 20. 20:15
 2/12 A kérdező kommentje:

am sportoltam régebben 6évig lovagoltam

de 2éve abba kellet hagynom:(

2009. júl. 20. 20:17
 3/12 A kérdező kommentje:
*ja és még vmi természetesen már nem eszem ilyen szemét kaját h:sült krumpli, chips(ezekből ettem ideág meg akár 10kor is fehérkenyeret meg majonézt...szóval ha most ilyeneket nem eszem csak meglátszik már vmi fogyás nem?:p
2009. júl. 20. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Így sokáig tart lefogynod, mert nagyon sok a szénhidrát (ch) az étrendedben. A kalóriaszámod belefér az 1200 és 1500 közé, de a ch-d 100 grammnál is több. Ha fogyni akarsz, a napi ch-t 1 gramm / testsúlykilogramm értékre kell beállítanod, a napi fehérjéd pedig 1-1,5 gramm/tskg legyen - így gyarapodik az izomzatod.
2009. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én másfél hét alatt fogytam 4 kilót:D Sok mindent kipróbáltam, de igazán semmi sem hatott, vagy visszahíztam a leadott kilókat. 17 óra után nem ettem semmit, első pár nap nem volt könnyű de ha nagyon éhes voltam akkor megettem egy almát, és kizárólag vízet ittam. Mellette pedig én is Rubint Réka tornáját csináltam heti 2-3 alkalommal. 17 óra előtt szerintem bátran ehetsz, de persze könnyebb ételeket. Összesen 10 kilót fogytam ezzel a módszerrel:D És fél kilót sem híztam vissza azóta.
2009. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
miért ebből mi az a sok szénhidrát, mert a tojásban, joghurtban és zöldségben nincs, a teljeskiörlésű kenyér meg nem gázos...?
2009. júl. 20. 20:40
 7/12 anonim válasza:
Ha ezt így mind betartod amit leírtál akkor szerintem kb másfél két hat alatt le tudsz adni 3-4 kilot:) De jobb lenne ha csak napi 3x étkeznél. Reggeli ebéd vacsora. de ezt mind 5 óra előtt rendezd le :D:D Hidd el hatásos! A napi pár korty kávé még belefér de ezenkívül csakis vízet ígyál! Sok sikert! Utolsó voltam :)
2009. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
*hét
2009. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és hány kilóbol fogytál 4-t?
2009. júl. 23. 02:51
 10/12 A kérdező kommentje:
mert több kilobol hamrabb megy le, mint kevésből...
2009. júl. 23. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!