Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon meghaladta a napi...

Ez nagyon meghaladta a napi átlag kalória bevitelt?

Figyelt kérdés

Reggelire, nem tudom, kb. 50 g cerbonás müzli, és kevés tej, meg egy alma. Aztán ebédre egy paradicsom leves, zellerel, utána rántott hal, és saláta. Utána meg egy szelet csoki torta, egy gombóc fagyi, meg pár szelet toblerone.

Amúgy nem szoktam ilyen összevissza kajálni, de hát egyszer élünk. :) Dee, ha nem számoltam rosszul, ez nem ahaldja meg a kb. 2000et? Vagy valamit elszámoltam? :D Mindegy, egy 8 kmt azért futottam ( amúgy rendszeresen futok, de max 5öt szoktam. ) , és csak úgy a biztonság kedvéért kérdezem, hogy enyhítsek a bűntudatomon, meg hogy holnap ne legyen olyan szigorú retorzió.. :D Ja, dagadtnak nem vagyok dagadt, maximum kis felesleg van rajtam, ami szerencsére már tényleg kicsi. :D


2012. aug. 12. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és igazából rendesen szoktam kajálni, mármint nem igen eszem édességet, fehérjét meg eszem, de ezek után vacsorára nem volt képes semmit enni...
2012. aug. 12. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább a napi 2 étkezés a probléma.
2012. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez inkább 4 felé volt osztva. :)
2012. aug. 13. 09:44
 4/5 Almdudler válasza:
Azt mondjak,h a napi 5-6xi etkezes a jo,kis adagokban, de mindenkinel mas valik be! En napi 6-8x is eszem, amit 4 alkalommal csak feherje tesz ki. A bunozessel nincs semmi gond,belefer idonkent :) Ha meg sportolsz is,akkor plane megbocsathato :) Kis nasik azert kellenek. Persze a mertekletesseg fontos!
2012. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
honnan a fenéből tudjuk, neked mi az "átlag"?
2012. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!