Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek gyümölcsöt akkor nem...

Ha eszek gyümölcsöt akkor nem lehetek sportos sem? minden választ szívesen fogadok?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kicsit formásodni, izmosabb lenni, ezért végzek súlyzós edzést, felülést, fekvőtámasz 1.5óra biciklizés nagy fokozaton

de a gyümölcsöket szeretem, ha ezekből ezek nem tudom elérni amit szeretnék, csak mert nekem nagyon sokat segítenek, mert ha sokat eszek belőlük, akkor nincs székrekedésem

a napjaim így néznek ki

reggeli 1sz rozskenyér, sajt, sonka, tojás, zöldség vagy

zabpehely fehérjeturmixxal, vagy túrós joghurt és 10szem dió vagy mandula

tízórai gyümölcsök 3-4szilva, 2barack, szőlő, alma-nagy a kert:)

ebéd rizs zöldségekkel és csirkemell vagy csirkecomb vagy pulykamell vagy hal citrommal vagy van hogy mártás spenót, sóska, paradicsom vagy tojásos-sonkás lecsó rizzsel

uzsonna dinnye vagy vmilyen gyümölcs

vacsora túró joghurttal vagy főtt tojás zöldségekkel vagy tonhalkonzerv zöldséggel vagy ha marad ebédről akkor hús

de van hogy eszek zabkását, rizst vagy rozskenyeret is, mert fél 6körül vacsizok és 7kor megyek tornázni és nem bírnám általában fél 9kor kezdek el bicajozni 10ig utána iszok egy fehérjeturmixot 22g fehérjét tartalmaz

nem vagyok elhízva egy kicsit vékonyka is vagyok

166cm és 48-50kilós nő 25éves


2012. aug. 14. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem a kérdést. a gyümölcs mindig egészséges! semmi köze nincs a sportossághoz... egyél belőlük,amennyi jólesik!
2012. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szoondiii ***** válasza:
19%

szénhidrát forrásokat hagyd el.

húst, zöldséget kell enni (mindenkinek). gyümölcs nyilván mehet, de nem lehet egész nap azt enni.

ha nem tesszük le a tejet, gabonát akkor kellemesen püffedt testnek örvendhetünk. addig, amíg le nem tesszük ezeket.

gyümölcsöt csak túlzásba nem kell vinni, a fruktóz tartalmuk miatt. de túl vannak spilázva mostanában, egy üdítőitalhoz képest töredék mennyiségű fruktóz van bennük.

2012. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont azt akartam írni, mint az első.

Nyugodtan edd a gyümölcsöket, az étrended nagyon jó, bár nekem kissé uncsi lenne.

Én biztosan ennék a helyedben másféle húst is + leveseket.

2012. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és Szooondiii agymosott paleolitos, hülyeségeket ír. Jól mutatja a 21%-a.
2012. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szoondiii ***** válasza:
5%

őő.. oké, köszi utolsó :)

ezt.. nem tudom minek vegyem, de legyen neked is szép napod :D

2012. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó az étrended, a gyümölccsel sincs gond! Én is majdnem pont így étkezem, ahogy te és a testalkatom is arányaiban ugyanilyen. :)
2012. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szondi te nagyon buta vagy. Egyrészt mert a szénhidrátokra szükség van, másrészt pedig a zöldség is szénhidrát és nem fehérje!!! Na bumm! Aki ennyire nem ért semmihez, mint te inkább ne írjon egy szót se.
2012. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 poiu ***** válasza:
Kicsit vékonyka? Kifejezetten sovány vagy. Ha ennyit kardiózol és így eszel, vékony is maradsz. Ha izmosodni akarsz, érdemes visszavenni a kardióból (heti 3 x 1 óra elég), és rendesen csinálni a súlyzós edzést (min. 2 x 1 óra). Rendesen: keress egy edzéstervet, sok van a neten.
2012. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szoondiii ***** válasza:

7. válaszoló, kérlek mesélj mennyi bevitt szénhidrátra van szükség :)

nem érdekel, hogy a zöldségeknek minimális ch tartalmuk van, az természetes illetve attól még senki sem lett cukorbeteg. a keményítőben gazdag zöldségeket pedig úgy is kerüli az ember.

2012. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyed őket nyugodtan.:)

Fogynod úgy se kell, én diéta alatt is ettem őket, SŐT tejet is ittam. Nagyon rossz vagyok?:D Lementek így is a kg-ok.:)

2013. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!