Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok 170 cm és...

18 éves vagyok 170 cm és mostanában már esténként 60 kg. Nem koplalással szeretnék lefogyni hanem mozgással viszont nagyon nem szeretek futni. Mit tehetnék h tartósan megszabaduljak 3-4 kilótól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

És reggelente mennyi vagy? :)


- Szobabicikli, torna, aerobik, konditerem, vagyis mozgás-mozgás-mozgás.

- Ésszerű diéta. Tudod, mit szabad enni, meg mit nem, ugye?

2009. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma reggel pl 59 kg voltam;)


Igen tudom mit ehetek és mit nem igyekszem is betartani még ha gyakran nem is olyan egyszerű:)

2009. júl. 23. 10:13
 3/9 anonim válasza:
72%
Szerintem teljesen rendben van a súlyod. Milyen vékony akarsz lenni?
2009. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én is ugyanebben a helyzetben vagyok,mint Te! :) Én is utálok futni, 19éves leszek augusztusban és 172cm magas, 60-62 kg között ingadozik a súlyom egy hete. Voltam régebben 65 kg is, de oda hál'istennek már nem megyek vissza. Én naponta réka tornázok, az 1. 3x, a 2. 2x, a 3. 1x csinálom meg. Mellette "diétázok", ami nekem abból áll,hogy napi max 500 kcal-t eszem és nem éhezem!!! Általában esténként jön rám a zabálás, de ellen tudok neki állni... :)


Én minimum 55 kg szeretnék lenni.


Sok sikert Neked is! :)

2009. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"napi max 500 kcal-t eszem és nem éhezem!!!" húha,ha te napi 500kcal mellett nem éhezel akkor földönkívüli vagy kb,mert az 500kalória az alapanyagcseréd negyedét fedezi...nem írtál el vmit,és maradt le egy 1es?:)
2009. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 170cm-hez nagyon jó a 60kg....

Amúgy meg ha szeretsz táncolni az nagyon sokat segítene, biciklizés.

Ja és atol is függ hogy honnan szeretnél fogyni

2009. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos a kiló fölösleg nem egyenletesen oszlik el...leginkább a hasamon és a derekamon van máshol meg kint vannak a csontjaim:)
2009. júl. 27. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a cikk jó kiindulás, benne, alatta egyéb szócikkek a további olvasgatáshoz. Egy biztos, nem lehet általánosítani. Ami nekem jó, nem biztos, hogy jó neked. Olvasgass, próbálgasd, beszélj olyanokkal, akik hasonló edzéseket végeznek. Nem kell mindenáron futni, pl. én sem kedvelem, mégis le tudok fogyni, ha akarok. Az oldalon sok hasznos tipp, tanács van, edzésekről, táplálkozásról.

Hajrá!

2009. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a cikket: [link]
2009. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!