Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózzak, vagy gyúrjak, vagy...

Fogyózzak, vagy gyúrjak, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
174 cm vagyok és 100 kg. A probléma, hogy a zsír alatt alig van izom, így ha valahogy lefogynék (lövésem sincs, hogyan), még sz@rabbul néznék ki, mint most. A telisz@rt zoknitól eljutnék a gilisztás testalkatig. Nem jobb, ha elkezdek izmot fejleszteni és ha nőttem, erősödtem, akkor leadni a felesleget? Vagy olyankor túl sok izmot is vesztenék?
2012. aug. 27. 15:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
sztem menj a 3,14 be a hje kérdéseddel
2012. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi az anyád bajod van? Ha nem értesz valami, minek böfögsz ide? Nem érthető a kérdésem? Miért nem azt írod? Hülye.

Akkor a gyengébbeknek: egy elhízott, nem sportoló ember előbb fogyjon, vagy erősítse magát?

2012. aug. 27. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ez egy érdekes kérdés, én egyszerre szoktam, ha felszaladnak rám a kilók. Előbb elkezdesz diétázni, leépíted az izmaidat, mert a test nem tart fenn izmot, csak amennyi kell neki. Ha csak edzel, de nem diétázol, annak még mindig több eredménye lehet, hiszen megnövekszik a tápanyagigényed és lehet, hogy komoly megszorítások nélkül is lemegy rólad az a 20-25 kg. Én erőedzésekkel kezdenék, végén kicsi kardióval, de csak óvatosan. Közben az étrendemet kezdeném az edzéshez alakítani, így elérheted, hogy a mozgás később is fontos legyen neked.

Ha ez alá most így elkezdesz tömeget növelni, úgy fogsz kinézni, mint a Michelin gumiemberke:)

2012. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
előbb fogyjál egy kicsit, elég nagy sokk lenne a szervezetednek még a gyúrás is. szerintem elég lesz 2-3 hónapig csak a diétát tartanod, és mellé soksok tempós séta sportnak.
2012. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na, köszönöm, örülök nektek. :)

A kardióval az a baj, hogy futni nem szabad, ugye, mert szétmegy a lábam, úszni nem tudok (évek alatt nem tudtam megtanulni, alkalmatlan vagyok rá), így marad az evezőgép. Az meg drága. :)

De a lényeg az, hogy ha kicsit figyelek a kajámra, és nem hajtom szét magam, de kicsit súlyzóznék, eveznék valahogy, mindenképp pozitívan változna a testem, nem kell szigorúan szétválasztanom a fogyást és az izmosodást, ugye?

2012. aug. 27. 16:01
 6/12 anonim válasza:

Minél több izom van rajtad annál könnyebb zsírt vesztened ebben igazad van. De szerintem próbáld meg egyszerre csinálni.

Diétázz, egyél sok fehérjét, kenyeret cukrot sertéshúst nem szabad. Sok zöldség nagyon fontos.

Próbálj meg mindennap valami aerob jellegű mozgást végezni: kocogás, bicikli, a fő hogy legalább 40 percig tartson (max 60 perc) a lényeg hogy monoton legyen.

Minden másnap menj el gyúrni, nem kell agyon variálni, elég egy átmozgató edzésterv.

Ezzel a módszerrel egyszerre nőnek az izmaid és csökken a zsírraktárad.

2012. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen muszáj neked futni, gyors séta, biciklizés. Kezdj el diétázni, étrendet tedd helyre és az életmódod. Járj biciklivel,gyalog. Majd ha látod, hogy eredményes beiktathatsz pár súlyzós edzést is. Izomvesztéssel jár a diéta, de ne gondolj drasztikus izomvesztésre. Az egyszer már megszerzett izmot, könnyebb újra felépíteni, mint a még meg nem szerzett izmot.
2012. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ne fuss! Kocogj! De azt is csak olyan intenzitással, hogy tudj közben beszélgetni, mert akkor van a pulzusod úgynevezett "zsírégető" tartományban. A legjobb a futópad mert ott be tudod állítani az időt és a sebességet.

Az úszás egyébként sem jó fogyásra.

2012. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

> zsír alatt alig van izom, így ha valahogy lefogynék (lövésem sincs, hogyan)


Bazeg, behidalok az ilyenektől. Szerinted ugyan mitől fogy vki? Nem kellene kétpofára zabálni a cukrozott fánkot, meg vedelni a kólát, mondjuk ez lenne az első lépés. A második meg az, hogy fel kellene emelni a kövér valagad a tévé/számítógép elől és meg kellene mozdulni. Mondjuk ezt lehetetlennek tartom, a kérdésed alapján.

Sok sikert a COD8-hoz!

2012. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akinek normális a nemi életük, így emberi hangon válaszoltak, köszönöm, a másik kettőnek kitartást kívánok és valami jó hobbit.
2012. aug. 27. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!