Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg egy...

Honnan tudhatnám meg egy Victoria Secret modell étrendjét és mozgás rendjét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

étrend: levegő

mozgásforma: egésznapi ingázás fotózásról fotózásra

2012. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy kis vizet is isznak egy keveset.. Ne akarj úgy kinézni,mint ők!!! Felejtsd, ők is csak tönkreteszik magukat .
2012. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy kis vizet is isznak.. Ne akarj úgy kinézni,mint ők!!! Felejtsd, ők is csak tönkreteszik magukat .
2012. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
de azok a nők bűn rondák.. :/ nekem hasonló alakom van, de hála istennek nincs ilyen ronda izmos hasam! és azt mondom, bár tudnék hízni kicsit
2012. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom húson, tojáson, zöldségeken, natúr joghurton élnek. És mindennap kardióznak, hetente egyszer pedig súlyokkal is edzenek.
2012. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azért kellenek ahhoz alap modell adottságok-gének, hogy valaki így nézzen ki, sajnos egy sima sztárdiéta meg flancos személyi edzés nem elegendő egy ilyen külsőhöz...
2012. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

[link]

_____> 4-5 liter víz, naponta kétszer kardió, csak proteinpor. show előtt 12 órával még víz se. lehet fogadni hogy melyik döglik meg először

2012. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krisz85 ***** válasza:
100%
jobb lett volna ha azt kérdezed, hogy mi egy VS modell genetikai kódja, lehet az hatásosabb........
2012. szept. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%
Szerintem egyáltalán nem rondák,attól még hogy egészségesen táplálkoznak+sokat tesznek a jó alakért.Zöldség féléket és natúr dolgokat esznek ami nem hízlal.Én tudom mert modellként dolgozok.
2013. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!