Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb diétás módszer?

Mi a legjobb diétás módszer?

Figyelt kérdés
Csak olyanok véleményét kérem akiknek sikerült fogyniuk!
2012. szept. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás nem túl nagy mennyiségekkel + edzőcipő gyakori használata.
2012. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia. én többféle fogyókúrát kipróbáltam már.. volt több is ami bevállt, de minden attól függ,hogy milyen alkat vagy, mennyit szeretnél fogyni, stb. mindenki más. én pl csak úgy tudok fogyni, ha mozgok is. ha nincs mozgás, abszolút nem fogyok. de nekem most pl 2 hónap alatt lement 10 kg (kb ennyit is terveztem). úgy csináltam, hogy nem koplaltam. reggelire pirítós vagy gyümölcs vagy zöldség, joghurt, mikor mi. ebédre bármit, kivéve tészta és kenyérféle. tehát rakottas ételek, pörköltek rizzsel vagy krumplival, levesek, stb. este pedig csak gyümölcs vagy zöldség. de egész nap eszegettem gyümölcsöt és zöldséget szintén, hiszen volt hogy nagyon éhes voltam. és persze heti kb 3x torna, minden másnap séta (kb fél óra), sok folyadék, én rengeteg vizet iszok és zöld teát. kb ennyi. de a norbi apdet is bevállt régen, akkor egy hó alatt ment le 5kg kb. a 90 napossal is lement, viszont azt gyorsan visszahíztam, azt annyira nem ajánlom. ha kérdésed van írj nyugodtan. 29/N
2012. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem ez jött be: [link]

és mellette mozgás (futás, bicaj, torna)


1 nap alatt 7 kg mínusz.

2012. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 1 hónap alatt 7 kg, nem egy nap alatt :)
2012. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:

#3 - Abban a cikkben ritka nagy marhaságok vannak összehordva :DDD


Kérdező:

[link]


Itt megtalálod a választ!

2012. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!