Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 kilót szeretnék leadni,...

30 kilót szeretnék leadni, hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 15:14
 1/7 anonim válasza:
0%
Nem kell mást tenned, mint hogy délelőtt kizárólag gyümölcsöt eszel. Így akár napi 0,5-1 kiló is lemegy. Délután már szinte akármit ehetsz (persze azért nem kell bezabálni).
2012. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdesz mozogni és normálisan étkezni. Csodákra képes.
2012. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-4kiló 3 hét alatt nulla mozgással.

Első pár napban egyszer ettem egy jót, 1200 kCal

Elhagytam a szénhidrátot (cukor, kenyér,kifli, zsemle,stb.), elhagytam a zsírt, szalonnát, krumplit!.

Helyette csirke salátával, párolt zöldség, sárgarépa, zeller,

Reggel: Sága Pulykasonka 10dkg + 1 paradicsom, erőspaprika=200kCal

Ebéd 500kCal-800kCal csirkehús párolt zöldség

du. 3 tól semmi másnap reggelig.

Első pár nap rossz, de utána összeszűkül a gyomrod és simán kibírod.


A lényeg hogy 4-6 hónapig bírd és lemegy a 30 kilo. Ha rátornázol este akkor még hatékonyabb leszel mint én.

2012. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Elolvasod Szendi Gábor Paleolit táplálkozás című könyvét, és nem csak lefogysz, hanem vissza sem fogsz többé hízni.

Hagyd a sok hókuszpókuszt, a csoda tablettákat, a csodaturmixokat, meg a csodarecepteket.

Kicsit nehéz nyelvezetű a könyv, kicsit vaskos is, de megéri. Rendeld meg!

2012. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
omg milyen válaszok, gyumolcs délelott, hat attol biztos lesz energia a sulihoz v melohoz..en 105kilo voltam amikor elhataroztam h lefogyok, ez volt januarban most vagyok 83kilo és fogyok továbbra is, tehat szemelyes tapasztalatbol ajanlom, elso lépés a kemény elhatarozás, agyban kell eldonteni h na akkor lefogyok, én elhagytam a szenhidratot, tehat lisztes cukros ételeket, kivétel ha eppen valamilyen nagyobb esemény van pl szulinap, husvet volt..stb akkor ettem ahogy kedvem tartotta, nagyon sok fehérjét eszek, foleg hús formájában, zoldségeket nagyon változatosan és gyumolcsoket is néha bár azkat nem szeretem, napi 3liter vizet megiszok, mellette teákat, C vitamint és magneziumot mert az elosegíti a fogyást illetve anyagcserét..ha édességre vágynék akkor protein szeletet eszek...mivel nagy volt a feleslegem nagyon nem hajszoltam tul magamat a sporttal, sétaltam, tornáztam ezt azt de foleg nyújtottam, most már futok, gorkorizok, úszok..ilyesmi, mindennap valamit csinalok de csak olyan mozgast amihez kedvem van, mast nem eroltetek magamra..nagyjabol ennyi..hajrá
2012. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nem 30 kg-ot kell leadnom, hanem többet..

de eddig 15 lement.


Ami a legfontosabb a motiváció, enélkül szinte reménytelen a dolog. Találd meg azt a dolgot ami motivál a fogyókúra alatt.


Ami a 2. legfontosabb, hogy ésszel csináld, ne ess neki mint Tót az anyjának, mert akkor többet ártasz magadnak, mint használsz.


A 3. talán a mértékletesség. Meg kell tanulnod kontrollálni magad. Meghúzni a határt, betartani a szabályokat.


Ha ez a 3 már rendben van benned, kezdj neki. :)


Elmesélem hogyan kezdtem neki.

Nagyon egyszerűen, kialakítottam napi 2 db fő és 2 db mellék étkezést.

Reggeli ebéd a fő, tízórai uzsonna a mellék.

Mindent ettem, csak mértékkel. Van egy nagyobb kompótos tálam, és mindent abból eszek. Az a mérce.

Reggeli valami teljes kiörlésű pékáru, mondjuk egy kis szelet kenyér, van nélkül, sonkával, sok zöldséggel. Vagy 2 tojásból rántotta, szintén sok zöldséggel, lehetne sorolni, variálni ezeket a lényeg, hogy keveset, és az is minél egészségesebb legyen.

A ebédem az volt amit épp én, vagy anyum főzött. Válogatás nélkül, a lényeg megint a mennyiség. Szinte fele annyi adagot ettem, mint eddig, a már említett kis tányérkámból. :)

uzsonna tízórai pedig zöldség, gyümölcs.

Mozgásképp biciklizek, vagy ha az időjárás ellenem van, a házban tornázgatok, inkább több részletben kellemesen elfárasztom magam, minthogy kifulladásig nyomjam.


-10 kg után szigorítottam mindenen, több mozgás, egészségesebb ételek, pl ha csirkepöri fő itthon tésztával, én magamnak főzök inkább egy kis rizset, vagy eszem magában. Levest is sok zöldség minimális tészta. Rengeteg csirke húst, zöldséget és gyümölcsöt eszek.


Nem szabad koplalni, türelmesnek kell legyél, és meg lesz a siker.


Ennyit tudtam segíteni, privátba szívesen beszélgetek erről, ha gondolod. :)


Sok sikert, kitartást hozzá :)

2012. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok hasznos választ kaptam ! Köszönöm szépen őket !!!
2012. szept. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!