Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aerobik Norbival dvd (1998-as...

Aerobik Norbival dvd (1998-as kiadás azt hiszem) jó zsírégető? Aerob gyakorlatnak minősül?

Figyelt kérdés
Heti 5x szoktam kb 1 órát rá tornázni, elég jól megizzaszt, de mégse megeröltető (a pulzusom kb 120 körül van). Már 3 hete tornázom rá, de még nem vettem észre nagy változást:S Meg sajna mostanában (ugy 4-5 napja) nem sikerül odafigyelnem az étkezésemre az én hibámból, de mától ismét nagyon elszánt vagyok. Érdeklődni szeretnék, hogy ez a mozgás elegednő, vagy jó e egyáltalán fogyás szempontjából, vagy tök fölöslegesen csinálom?
2009. júl. 30. 10:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Kb 6-7 kilótól szeretnék megszabadulni. 165cm 68-70 kg vagyok.
2009. júl. 30. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
RITKA SZAR TEGNAP ÉN IS CSIBNÁLTAM DE SEMMI EREDMÉNYE NEM VOLT FÉL ÓRÁI8G UGRÁLTAM ÉS NEM VOLT MEGERŐLTETŐ. INKÁBB MÉG MENT A DVD SAJÁTOS GYAKORLATOKAT VÉGEZTEM. MEG FELÜLÉSEKET CSINJÁLTAM ELSŐRE 50 ET ÉS MINDIG TÖBBET TÖBBET ÉS TÖBBET KELL CSINÁLNI
2009. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát valóban a fél óra semmit sem ér, mert csak ez után kezd el égni a zsír. Kb fél óra után kezdek izzadni de 40. percnél már a bokámon is folyik a viz...


Várom még a válaszokat.

2009. júl. 30. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem bevált, csak folyadékot ittam ( de abból nem néztem a kalóriát; fanta)és csináltam a Norbi dvd-ket, fogytam 8 kilót.


Ha rendesen csinálod, akkor utána is nagyon fáj, izomlázad lesz. De ne add fel 20-30 perc alatt, mert annyi idő alatt csak a pulzusod megy fel, 40 perc után indul a zsírégetés, de ezt Norbi is mondja.

Ha reggeli előtt csinálod akkor pedig 20 perc után.

2009. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod és grat a leadott kilóidhoz!

A dvd elsö részéböl az erobikos részt végig csinálom kb 3x igy jön ki, hogy 1 orán keresztül csinálom. Eléggé megizzaszt és a pulzusom is a megfelelö tartományban van. Az egész nap csak folyadékbevitellel nem értek egyet. Én nem birnám ki összeesés és ájulás nélkül.

2009. aug. 9. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Ja persze, azt nem is javaslatnak írtam, csak az én hülyeségem. :D Ebben inkább Norbira hallgass. Csak mondom, hogy nagyon leizzaszt és hatásos, ha megfelelően csinálja az ember.

Amúgy mindent eszek, csak megfelelő időben: csokit, édességet (korán) eszem, kenyeret nem igazán, tésztát, krumplit délutánig, este meg inkább csak gyümölcs, zöldség, joghurt, hús. Vacsorára minél kevesebbet, szeretek úgy kelni, hogy éhes vagyok, mert akkor érzem, hogy fogyok.

Amúgy a napom fél liter folyadékkal (tej vagy kakaó vagy tea) indítom, ez beindítja az anyagcserét. Igazából, ha nem tilt el magától semmit az ember, és tudja, hogy mozog is ha esetleg a kelleténél többet enne, az már megnyugtató. A legtöbb diéta ott szúródik el, h mindig paráznak meg a kajára gondolnak és csak vizet akarnak inni, amit pár óráig bírnak, onnét jön a zabálás és máris híztak.

2009. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben osztom a véleményed:) Én is jobban szeretek este csak zöldséget, gyümölcsöt enni, vagy iszom egy pohár tejet, ami jobban emészhető, igy reggelre laposabb lesz a hasam egy picit, bár ez csak a reggeliig tart:D
2009. aug. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!