Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez reggelinek még jó?

Ez reggelinek még jó?

Figyelt kérdés
Fogyókúrán vagyok.És az nem baj ha reggel eszek egy barna kiflit sajttal vagy szalámival?+ iszok mellé friss narancslevet.Vagy egyek valami mást?

2012. szept. 16. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
attol fugg h a barna kiflid az valojaban fehérliszt és barna szinezoanyagol van, vagy igazi barna teljeskiorlesu kifli..mert utobbit eheted reggelire nyugodtan sajttal szalamival zoldsegekkel narancslövel b8r teat ajanlanam hozza, narancslet apkozben ihatsz barmikor ha 100%-os tele van rosttal..
2012. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem teljes kiörlésü a kifli.A narancs levet pedig én facsarom!Köszönöm.
2012. szept. 16. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel nyugodtan ehetsz. Ha reggel rendesen eszel kevésbé leszel éhes egész nap és beindul az anyagcseréd. Ráadásul a reggel bevitt cukrot és szénhidrátot még simán elégeti a szervezeted a napi mozgással.
2012. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a kommenteket:)
2012. szept. 16. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!