Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm vagyok 59 kg 5kiló...

167cm vagyok 59 kg 5kiló feleslgem van, hogyan adjam le?

Figyelt kérdés
fogyás

2012. szept. 28. 14:15
 1/5 anonim válasza:
Fussal sokat, naponta. Ne egyel edesseget es kenyeret. Egyel sok gyumolcsot es zoldseget. Sok sikert!
2012. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Úgy ahogy már mindenki unja, hogy leírom..

Ne egyél keményítőben dús ételeket (kenyér, krumpli, rizs) és tejet (tej, joghurt stb.).


Egyél húsféléket és zöldségeket, gyümölcsöt. Ezek olyan anyagok, amelyek segítik a testedet, és nem zsírosítanak, nem tesznek beteggé.

2012. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te mi a francról beszélsz? Tejterméket ne egyen????? Egyedül, ami hizlal, az a túlzott mennyiségű szénhidrát, és a finomított olajok! Aki normálisan étkezik, nem zabál egész nap kenyeret, tésztát, cukros üdítőt, süteményt stb, tulajdonképpen amiben liszt és cukor van, akkor nem fog hízni. Zsírra és olajokra is szüksége van az embernek, de nem mindegy, hogy milyenre. Ez a titka az egésznek. Még hogy tejet ne...ez se tudom honnan jött, de egyre több a hülye ember, komolyan...
2012. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rajtad felesleg.
2012. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki unja, úgyhogy ne is írd le többet, ha lehet, ezt az őrületedet!!!
2012. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!