Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha három hónapon keresztül...

Ha három hónapon keresztül heti 4x eljárok kondi terembe mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
68kg vagyok most 164cm, és normál étkezés mellett. Sohasem zabáltam csokit.

#sport #kondi diéta
2012. okt. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha súlyzózni fogsz csak, akkor semmit. Fogyáshoz aerob edzéseket kell csinálnod.


Fuss, biciklizz, használj ellipszis és lépcsőző gépet, meg amilyen kardió gép még van a teremben. (min 1 órát)


Ha súlyzózni is akarsz, akkor azt az aerob edzés előtt tedd.

2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem írni, hogy kb. 2-4 kilót fogyhatsz havonta, ha jól csinálod.
2012. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én is normális edzésre gondoltam min 1 óra futópadon meg taposón. az nekem már tökéletes. köszi a válaszod:D
2012. okt. 2. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

A súlyzózással lehet a legtöbb zsírt leadni, mert az égeti el a legtöbb energiát, még edzés után másnap is miközben tévézel, több energiát használsz (mert az izom regenerációjához sok energia kell), mintha nem edzettél volna.

Minden az étrendtől függ, ha kalóriadeficitben vagy, akkor a mozgás mellett fogyni fogsz.

2012. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont fordítva kéne pedig:)

Aerob edzés a súlyzós edzés végén a legjobb zsírégetés szempontjából. A súlyzózásnál elhasználod a glikogént, aerob edzéshez pedig több zsírt kell égetned ezáltal. Fordítva nem jó, mert nem lesz erőd súlyzózni.

2012. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem zabáltál csokit. Mert a kenyér keményítő tartalma, a tej nem zsírosít téged, csak a csoki. Ez nem éppen valószínű.


A sok ch-t, tejet (gabonák, krumpli, tejtermékek) el kéne hagyni legalább egy időre, aztán akkor lenne látszatja a dolognak. Kondit ésszel, jóga vagy taiji edzés is jó lenne, fejlesztőbb sok szempontból. Más szempontból meg kevésbé fejlesztő (izom stimuláció)

2012. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!