Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami ötlet? (lejjebb lent)

Valami ötlet? (lejjebb lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13/L vagyok, 165cm, és 50-51 kg.

az a bajom, hogy kövérnek érzem magam, és mostanában egyre többen mondják nekem, hogy az vagyok. eddig nem éreztem magam annyira kövérnek, csak egy kis hasam van, de akkor is. mostanában, nagyon rossz érzés, ha valaki azt mondja, hogy kövér vagyok. van valami fogyókúra, ami segíthetne eltüntetni a hasamról a nem oda illő zsír réteget? vagy valamilyen gyakorlat? segítsetek légyszíves! köszönöm!


2012. okt. 4. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Milyen rossz érzés lesz, amikor kövér leszel, cukorbeteg, fájnak az ízületeid, a szíved is gyenge. Na ez az, amiben sokan élnek.


Nem kéne minden nap kenyeret, rizst, krumplit, cukrot, péksütit és tejet enni (inni).


Ezektől csak elhízol, de aki nem hízik el, az is beteg lesz idővel. Húst egyél de zöldség körettel. Paprika, paradicsom, saláta.. Én kifejlett nagy hímként zöldségeken, húson és gyümölcsökön, olajos magvakon élek.

Természetesen erőben, gyorsaságban kevesen veszik fel velem a versenyt, főleg gabonaevők közül. Ez már edzés kérdése is. Nem ártana valami egészséges edzést csinálni, bár nem fogyás miatt. Egészség miatt, az izmaid miatt.

Jóga edzés, Taichi, úszás, esetleg más harcművészet heti 2-3 alkalommal ajánlott lenne.


Fogyókúrák nincsenek, azokat beteg emberek csinálják, és meglepő módon csak még betegebbek, gyengébbek, löttyedtebbek lesznek.

2012. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom neked, hogy nem vagy kövér; a 165 centidhez ez a súly tökéletes. Az első válaszoló kissé elragadtatta magát, látszik is, hány %-ban ad megfelelő válaszokat.


Nyugodtan ihatsz tejet, reggelire is megehetsz egy szelet kenyeret, még fiatal vagy. Arra ügyelj, hogy ne edd soha túl magad, igyekezz rendszeresen és egészségesen enni!


Fogyókúrák vannak, amik egészségesen végezhetőek, de neked erre nincs szükséged.


Kezd el sportolni valami! A jóga valóban hasznos, de ha a kereteitek megengedi, bármi mást is választhatsz a sok sportág közül. Ha nem szeretsz sportolni, az esti 20 perces tornák is nagyon hasznosak tudnak lenni. :)


Ettől nem lesz majd pocid!


Én a jógát ajánlom, mert egészséges, nem erőlteti az izmaid és lehet vele fogyni - a te súlyoddal neked nincs is másra szükséged, neked a jóga arra lesz jó, hogy feszes és egészséges légy. :)

2012. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: nagyon köszönöm a válaszod! a jóga jó ötletnek tűnik:) és egyébként, amit ugye írtam, régen én sem éreztem magam annak, de most, hogy egyre több kövérezést kapok, ezért érzem ezt.. köszönöm minden esetre még egyszer:)
2012. okt. 4. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Valószínű azért mondanak már kövérnek, mert a média, reklámok, társadalom, stb. befolyása miatt mindenkit arra sarkallnak, hogy a normálisnál is vékonyabbak legyenek. De hidd el, semmi baj veled, csak tartsd meg az egészséged! :)
2012. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Ja, persze én egy csomó tudományos dolgot leírok, a magyar lakosságra jellemző legnagyobb problémákat számításba veszem, írok a tej, gabonák mérgező hatásairól.


De az aki leírja hogy nem, a gyerek egyen csak sz.ar gabonákat, tejet reggel az a jó válasz. DE BAKKER, a lakosság nagy része zsíros és beteg, NEM, NE EGYEN GABONÁKT ÉS TEJET! Legalább mi ne ezt tanácsoljuk neki -.-

A szülei úgyis ilyen szemetet vesznek neki, ettől lesz beteg, lesz még 30-40 éves is..

Jó kis tápanyag elvonás is kell, a gabona fitátoknak ilyen hatása is van - minek szívódjon fel az a vas, fehérjék ugyan..

Ezt nem hiszem el..!

2012. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!