Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm vagyok 54kg és mégis...

167cm vagyok 54kg és mégis kövér mennyit kellene fogynom, hogy karcsú legyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM fogynod kell, hanem sportolni, akkor normális formád lesz.
2012. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A problémát nem alkatilag, hanem pszichésen kéne keresni.

Én 160 cm magas vagyok, 57 kg és én nem érzem magam kövérnek. Nem vagyok nádszál vékony, szeretnék még fogyni, de már így is normál testsúlyú vagyok és nem kövér. Akkor te miért lennél kövér?

Az első jól mondta, egy kicsit sportolhatsz, hogy formáld az alakodat, de kövér egyáltalán nem vagy!

2012. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy önképzavaros páciens.. Neked inkább agyturkásznál lenne a helyed, nem pedig itt irogatni, hogy kövér vagy 54kg-mal..
2012. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Önképzavaros vagy, gondolom voltál kövér is valaha ezért még mindig úgy látod magad. Vagy ha nem voltál kövér akkor lehet hogy nőies az alkatod, széles csípő, stb. De ezek a csontok amit látsz magadon szerintem. Nádszálvékony sosem leszel ha nőies alkatod van. De ettől még biztos hogy vékony vagy ilyen súllyal.
2012. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy vagy kövér! Ezt felejtsd el!
2012. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha kövér nem is vagy, csak puha, abból nem fogyni kell, mert bőven tökéletes a súlyod, hanem formázni, feszesíteni!
2012. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Szerintem úgy 15-20 kiló és jó lesz
2012. okt. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 yoko ono válasza:
30%
Szia! én megértem a problémát, én is kb 167 cm vagyok és 54 kilósan szintén nem éreztem jól magam a bőrömben. Engem zavart hogy nem tudtam felvenni akármit amit szerettem volna mert sok minden előnytelenül állt. Szerintem mindenki maga dönti el hogy mikor érzi úgy hogy fogynia kell. Én most 48.5 kiló vagyok, nem mondhatnám koplaltam inkább csak a nagyon hizlaló dolgokat hanyagoltam (csipsz csoki stb.) és eljártam futni. A futás nagyon jót tesz ha nem is egyből jön az eredmény de viszonylag hamar :) Először a turbó.diétával próbálkoztam azzal is lement pár kiló így könnyebb volt elindulni, de az nagyon drága, és nem könnyű csak turmixon élni 2 hétig. Én még szeretnék egy picit formásodni de ezt már csakis tornával szeretném elérni. Sok sikert neked és tényleg csak akkor kezdj el fogyózni ha te nem érzed így jól, nem pedig ha másoknak akarsz megfelelni.
2012. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-4 kg-mal biztosan karcsú lennél, az pont annyi hogy leolvadnak a fölösleges lerakódások (pl comb, csípő jórészt meg mindenhonnan egy kicsi) és szálkásodsz:)
2013. jan. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és ehhez mindenképp sport is szükséges! (zsírégetés)
2013. jan. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!