Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek? Csak...

Erről mi a véleményetek? Csak 3-4 kg-ot szeretnék fogyni, de ha csak formásodok, az se baj.

2012. okt. 26. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

És ehhez miért teszel be egy videót?


Az ugrálásnak semmi köze a fogyásodhoz, a testzsírodat hormonális körülmények határozzák meg, amire nagy részt az étkezésed van hatással. Formásodáshoz eddzed az izmaidat.. lehet ugrabugrizni is, de erősítő edzésen legyen a hangsúly hetente 2-3 alkalommal. Én nem ajánlom mindenkinek a testépítést, konditermet bár meg kell említeni, mert izom építésre az a leghatékonyabb, gyorsabb módszer..

2012. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Divat baromság. Ez nem küzdősport, nem aerob edzés és nem erőnléti edzés. Ezeknek egy olyan keveréke, amiben semmi hasznosítható elem nincs. Ugrabugra és pehelysúly rángatása. Semmivel nem ér többet, mint egy masszív, tempós (de még nem futás) séta. Én a régi iskolák híve vagyok. Súlyzó, aerob, diéta és normális életvitel. Ezek a sz*rok jönnek-mennek. Nem életképesek, mivel hosszútávon alkalmatlanok az állított funkciójuk betöltésére és erre a hétköznapi ember is rájön egy idő után. Az okosabbak hamarabb (vagy el sem kezdik) a gyengébb szellemi képességekkel megáldottak pedig később, de rájönnek, hogy semmivel nem tud többet egy hétköznapi ingyenes sétánál.


Ez az én véleményem. Várd meg a többiekét is!

2012. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hogy sok MÁS vélemény lenne..


Valakit lehet ez szórakoztat.. de ha gondolkodunk, akkor nem maradunk meg olyan egyszerű létsíkon hogy csak a szórakozás számít, a mozgás igenis legyen funkcionális! Vagy erősítő, vagy (az én preferenciáim szerint) komoly szinten egészség megőrző - ha már időt fordítok edzésre, az legyen önvédelem/harcművészet, Qigong/Taiji/Jóga.


Más meg súlyokkal dolgozik a maximális erőért, sprintel a nagy teljesítményért.. van cél. Taebo-ban mi a cél.. Aczél, höhö.

2012. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit nevetséges így nézni, de akármit mozogsz, az biztosan jobb, mint a semmi.
2012. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "nekem mindegy" hozzáállás a nevetséges. Nézzük például, ha túlsúlya van valakinek és elkezd ugrabugrálni, akkor mi fog történni!? Az, hogy a teljes testsúlyával fog ugrálni a térdízületein és egyébként sem zsírt fog felhasználni energiaként. Ez kapásból két ok, amiért nem ezt választanám. És nem mindegy, hogy tönkre vágom magam, vagy jót teszek a választott mozgással. Akinek mindegy, az az átlagember. Elfogad kérdezés nélkül mindent és nem kell gondolkoznia... A legjobban azt utálom ebben a típusban, hogy próbálja magával húzni a többi embert is, aki ki akar törni ebből az unalmas, sz*r életből, amit élnek. Ez az élet minden területén igaz, nem csak a sportnál. Ha valaki, valamit nem úgy csinál, mint a tömeg, az már rögtön csodabogár és le kell szólni, hogy érezze a "törődést".
2012. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt jó volt olvasni, örülök hogy van aki így gondolkodik.

Az emberek nehezen fogadják el az újító gondolatokat, az "átlag embert" nagyon erősen köti a csordaszellem.

2012. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi az hogy formásodni. Mire értik ezt a nők? Hogy több izom lesz rajtuk? Vagy hogy eltűnik a zsír és izom lesz helyette? Vagy hogy egyik se változik aztán mégis más lesz az alakjuk? Vagy mi a csecs? Formád csak az izomtól lehet. Fogyás közben izmot építeni nem lehetséges, mert a fogyáshoz negatív kalóriamérleg kell, az izomépítéshez pedig pozitív. Az izomtömeg növeléséhez tömegnövelő étrend kell + súlyzós edzés, szálkásításhoz pedig szálkásító étrend + súlyzós edzés + aerob edzés.
2012. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!