Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasból szeretnék leadni?

Hasból szeretnék leadni?

Figyelt kérdés

Hasból szeretnék leadni egy kicsit, igy most elkezdek rá edzeni. Egyik barátnőm alufóliát csavart a hasa köré, hogy jobban izzadjon. Szerintetek ez jó módszer? kb 2-3 kg mennyi idő alatt tudok ledolgozni ugy ha nem igazán eszem se sokat, se semmi egészségtelent? Nem igazán arra van szükségem hogy izmos legyen, inkább hogy lapos.

Tudom hogy nincs helyi fogyás stb. és hogy minnen honnan fogyok de engem most a has érdeklene főleg az hogy máshonna is lemegy nem para:) Elég fiatal vagyok szóval remélem nem lesz túl sok idő.



2012. nov. 7. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Fuss sokat! Az lepucolja a hasadról a felesleget.
2012. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

-hasprés 3* 20-50

- felülés3*50

- váltott lábemelés 3*20-50

- felülés fordított derékkal.. 3*20-50

otthon elvégezhető torna gyakorlatok amik kimondottan hasizomra irányulnak. Rendszeres és kitartó használatával laposabb has lehet, de ahogy írtad nem lehet csak 1 helyről fogyni. Szóval ha a has kezd laposodni akkor másból is fogsz fogyni..

2012. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem a napi 20-30 néha még 40 felülés és gugulás segitett
2012. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, de megkérdezed, hogy jó módszer-e az, ha a barátnőd alufóliát csavar a hasa köré. :)

Amúgy csókoltatom a barátnődet...

2012. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy nincs helyi fogyás.. akkor mi a kérdés?


Akkor még sem tudod, ha a kérdésed komoly. Tudod mi történik akkor, ha csak haspréseket csinálsz?

Megsúgom: semmi. Azzal fogyni nem fogsz!!!

A zsírégetéshez az kell, hogy tartósan és minél hosszabb időn keresztül magas legyen a pulzusod. A haspréstől garantáltan nem lesz magas pulzusod. Ahhoz futni kell, vagy ha nagyon nem szeretnél futni, akkor mondjuk biciklizni.

2012. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy nincs helyi fogyás, de azért áruljuk már el neki mégis, hogy hogy kell hasból fogyni, WTF??
2012. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
47%
igen sajnos nincs helyi fogyás de a kérdező arra volt kíváncsi hogy hogyan lehetne segíteni azon hogy jobban menjen le onnan. ezt nehéz megmagyarázni meg így most hülyén is hangzik de én tudom mire gondol. valakinek tényleg segített (vagy lehet hogy csak bebeszélte magának) de tény hogy néhány sportoló is használja azt a módszert hogy alúfóliát csavar maga köré.én nem javaslom. amit még mondani akartam hogy ha fogyni akarsz tudnod kell hogy a test csak fél óra mozgás után fog a zsírhoz nyúlni de utána akkor is égetni fog ha már nem mozogsz (ha pl alszol akkor is ) nem tudom mennyi idő alatt fgosz tudni lefogyni de igaz hogy ezért tenni kell. a futást énis kifejezetten gyűlölöm de tény hogy segít. hát ennyit tudtam mondani szóval sok szerencsét!!!
2012. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm azoknak akik Rendes választ tudtak adni:) akkor futás ezerrel!
2012. nov. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!