Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni kb...

Hogyan tudnék lefogyni kb 10kg-ot?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni vagy 10kg-ot, 177magas és 79kg vagyok. Nem voltam soha kövér, nem is szeretnék. Tény, hogy van mit rajtam fogni, de ezt magamon már túlzásnak tartom, magam miatt szeretnék szeretnék lefogyni. Mostanság egyre több munkám van,sokszor össze vissza eszem, rendszertelenül. Szeretnék egy kis segítséget kérni.



NORMÁLIS VÁLASZOKAT SZERETNÉK, KÖTEKEDNI AKARSZ, VAGY ESETLEG BESZÓLNI, AZT MÁSHOL TEDD!!!


2012. nov. 11. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A rendszertelen evés nem biztos, hogy nagyon nagy gond.

Amíg embereti ételeket eszel, azaz húsokat, zöldségeket és nem olcsó töltelék kajákat (gabonák, tejtermékek, cukros müzlis akármi, zab, rizs..) addig fogyhatsz, hiszen az egészséges emberi testen nincsen sok zsír.

2012. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El kell kezdeni sportolni és odafigyelni az étkezésre.
2012. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!