Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsi túl súlyosabb vagyok a...

Kicsi túl súlyosabb vagyok a korombeliekhez. Mit tegyek hogy lefogyjak pár kilót? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
90 kg vagyok most megyek 8. osztályba. A korombelik mind olyan 65-70 kg-osak. Kb 20 kg-ot szeretnék leadni. Milyen sportot/tornagyakorlatot csináljak, mit egyek??
2009. aug. 14. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a korodbeliek is eléggé túlsúlyosak... Én 8. osztályba 50 kiló körül voltam maximum...

Egyél egészségesebben, mellőzd a zsíros, nehéz ételeket, fehérkenyeret, csokit, chipset, szénsavas, édes italokat, egyél helyette teljes kiőrlésű pékárút, zöldségeket, gyümiket, ásványvizet (én mindig bolero italporból cisnálok magamnak innivalót, nem túl egészséges, de finom édes, és nem hízlal), zöldteát. Mozogj sokat, sportolj, járj futni vagy biciklizni, esetleg tornázz otthon, vagy járj konditerembe, ha van lehetőséged rá.

16L

2009. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt tudnám neked javasolni, hogy hagyd ki az étrendedből a cukrot, a kenyeret és a tésztaféléket, zsíros ételeket. Egyél sok-sok gyümölcsöt, grillezett vagy párolt/főtt husikat salátával vagy zöldségkörettel. Nagyon finomak! :) Igyál sok vizet, sőt, amikor érzed, hogy kezdesz éhes lenni, igyál mégegy pohárral. Étkezéskor se egyél annyit, hogy teljesen eltelítsen. Picit inkább kevesebbet és igyál rá egy pohár vizet, tejet, vagy egyél egy-két szem gyümölcsöt. Jobb lesz a közérzeted is tőle! ;) Mozgásnak meg sétálj sokat, menj táncolni, (ha fiú vagy focizni), görkorizni, biciklizni, úszni. Itt a nyár, élvezd ki, amíg tart! ;)

Én ezzel a módszerrel leadtam úgy 10 kilót másfél hónap alatt, hogy észre sem vettem. Csak azt látom, hogy minden nadrágom leesik rólam. :)


Sok sikert és kitartást kívánok hozzá!


Üdv: Mónika

2009. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia Móni!! Lány vagyok!! :) (: Oké!! Betartom. Köszi szépen a tanácsokat.
2009. aug. 14. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Heti 40x40 per futás az egészséges táplálkozás mellé. Sokat segít.
2009. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
*perc
2009. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is most megyek 8. osztályba, de nálunk a lányok mind 40-50 kg-sak, nem tudom te hol élsz.. :)

Először csináld úgy, hogy mindennek a felét eszed, mint eddig. És egy nap csak háromszor egyél, reggelit ebédet és vacsorát és ne nassolj közben, ne egyél unalomból. :)

Mindennap tornázz egy órát, ehhez tölthetsz szuper dvdket a netről. A futás nagyon jó, csak nem biztos, hogy azzal kellene kezdened, főleg, ha nem mozogtál előtte semmit. Töltsd aktívan a szabadidődet, ne a tv vagy a gép előtt ülj, menj el sétálni, vagy úszni vagy segíts otthon a takarításban stb.. :)

Sok sikert a fogyáshoz!

2009. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nagyon szívesen! :) Remélem Neked is beválik! :)

A futásról meg a dvd előtti ugrabugráról meg csak annyit, hogy mindez szép és jó... csak 90 kiló körül 2 perc után lóg a nyelved. Inkább biciklizz sokat.. az mindenhonnan égeti a párnácskákat. Ha van kutyád vidd el néha sétálni. Ő is örülni fog neki! ;) Az úszás tényleg jó ötlet, főleg melegben.. :D Találd fel magad nagylány! Minél többet vagy a jó levegőn és minél távolabb a hűtőtől annál könnyebben fog menni! ;) Ja.. még el nem felejtem... inni mindig vigyél magaddal, bármerre mégy!


Kívánok Neked karcsú vonalakat! ;)


Moncsi

2009. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!