Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Mell vagy...

Mit válasszak? Mell vagy izmos test/fenék?

Figyelt kérdés
Izmosodni szeretnék, ebben az esetben feltétlen le kell adni a rajtam levő hájat igaz? Mert akkor semmi mellem nem fog maradni, nem tudom mit tegyek. Áldozzam fel a szép formájú, ám így is kicsi mellem, és legyek izmos, vagy legyen hájas-izmos fenekem a mostani méretű mellemmel? Fogytam már 3 kilót, 162/52-ről 162/49-re. Közben tornáztam, és érezni, hogy a háj alatt kemény izom van, ami a feneket illeti. A combom szintén feszes. Gondoltam megpróbálom leadni még azt az egy-két kilót a fenekemről, de akkor a mellemnek annyi.. mit tegyek? Nem lehet csak úgy leolvasztani azt a nyavajás hájat a fenékről?
2012. nov. 14. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

" érezni, hogy a háj alatt kemény izom van, ami a feneket illeti"

Ezt imádják a pasik. Formás, mert izmos, de van rajta puhább fognivaló, szóval nőies, főleg, ha a derekad is megvan hozzá.

Izmosodj, de 49 kilóból semmiképp ne fogyj!

2012. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A derekam 61 cm-es, azzal nincs gond. De már a bordáimat lehet lassan számolni, a fenekemen akkor is ott a háj. Ami ráadásul a gravitációnak köszönhetően-lóg is. Nem tudom feltornázni, felemelni, vagy csak türelmetlen vagyok és még alakulni fog úgyis? Az izom megfeszülve, feltornázva meg is emelkedett, kerekebb lett, de nem tudom, hogy idővel a háj is átrendeződik, vagy marad szép lógós hátsóm?
2012. nov. 14. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

áldozd be a cicit.

a mell az nektek nőknek a mániátok ennyire.

egy a lényeg,hogy ne lógjon.

ha nem lóg,akkor mérettől függetlenül jó.

nekünk/nekem a lényeg a feszes,felesleges zsír nélküli test,egyenes tartás.


amúgy meg a macrolane injekció nem olcsó,de ha zavar a dolog,akkor lehet egy jó megoldás ilyesmire.

2012. nov. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vmikor úgy döntöttem, hogy fogyok+izmositok picit és nem gondoltam akkor a mellemre.. hát fel is szívódtak a zsírszövetek rendesen az amúgy is kis mellemből.. bár akkor is feszes volt, de most kb. deszka lettem. Sztem nem kell mondani, hogy megbántam hiszen egy nőnek a melle az igazi nőiessége.. úgyh csak azt mondom fontold meg jól!


Szerintem csak erősíts de semmikepp ne fogyj!

L

2012. nov. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha engem kérdezel akinek majdnem a D kosár is kicsi volt az amúgy is 75ös hátamhoz...azóta lefogytam rendesen sporttal meg diétával és már ott tartok hogy mindjárt a B-s melltartó is nagy lesz...de a fenék részemen még mindig van mit alakítanom pedig már 34es méret vagyok és a testzsírom is jó már...

de így visszagondolva sajnálom hogy nem álltam meg 5-6 kilóval előbb :( most már mellre nem tudok visszahízni, úgyh inkább erősen súlyzózok és tömegelő étrendet tartok


21L

2012. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!