Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket egyek h kicsit foggyak?

Miket egyek h kicsit foggyak?

Figyelt kérdés
17 éves lány 175cm és 70kg szeretnék pár kilótól megszabadulni. Heti egyszer egy órát futok de nem tudom h miket egyek amitől teltnek érzem magam és nem is hízlal annyira. valaki tudna segíteni h melyek azok az ételek amik teltérzettaéget adnak de nem hízlalnak köszi:P (sértő válaszokat nem kérek)jah és kb hány kilót foggyak?

#fogyás #telítettséget adó ételek
2012. nov. 15. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

csak válogasd meg jól hogy mit eszel (lehetőleg kevés cukrot és barna kenyeret, este 6 után már ne egyél semmit ha még is meg éheznél igyál attól el fog múlni az éhséged, és jó még a méregtelenítő tea is.Napi 1L elég.Én így fogytam 6 kilót, az eleje hosszú volt míg a szervezetem meg szokta de rendszeresen jártam futni is.

Remélem segítettem.

2012. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segítettél :P
2012. nov. 15. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár szelet abonett, vagy puffasztott rizs. Az abonettben csak 15 kcal van egy szeletben, és már 2-3 szelet után nem vagyok éhes. De ezekből sem szabad telezabálni magad. Viszont gyümölcs-zöldség korlátlanul lehet:) Mármint nem a banánra, meg ilyenekre gondolok, hanem pl alma, paradicsom, tehát a nem szénhidrátdúsak. Édességekből, pedig cukormentesek (pl Cerbona müzli, vagy xilittel, stevia-val készült házi sütik), ha üdítőkről se tudsz lemondani, abból is van édesítőszerrel. Ebédnél ne edd tele magad. Vacsira könnyű zöldségsaláta. Tízórai, uzsonna gyümölcs. Mozgás nem elég. Heti 2-3 futás mellett is még mozogj valamit, pl Rubint Rékás dvd-re heti 3x. Szerintem 50-53 kg lenne ideális. Remélem segítettem:)
2012. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked sem jutott okosabb ötlet a futásnál.. hát, nem erőltetted túl magad. Otthoni erősítés, Taichi, Jóga.. Bonyolult dolgok ám :) viszont egészségesek ellenben a futással.


Fogyassz sok húst, zöldségeket, zsírokat nyugodtan, de a cukros, tejes, szénhidrátban dús ételeket kerüld, mert most csak enyhén vagy beteg (zsíros) de ez egészen szélsőséges állapotokig romolhat! Emberi ételeket egyél, akkor fogyni fogsz.

2012. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!