Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm magassághoz a 65kg...

170cm magassághoz a 65kg ideális nem? 15/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 21:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából rendben van, egészségesnek egészséges, az más dolog, hogy csinos vagy-e így, ez testalkattól függ.
2012. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem inkább 50, de hát te tudod mi tetszik....
2012. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
50 ?! Hát 50 kilóval rettenetesen sovány lenne. A testtömegindex alapján is az sovány... Hát figyelj, én 173 centi vagyok és 60 kiló, de borzasztó kövérnek tartom magam. Igaz, most úgy néz ki hajazok az anorexiára, már mindenki ezt mondja, és nagyon félelmetes :( Szerintem minden rendben veled!
2012. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
3%
Hát pedig rohadtul nem kevés. Egyik barátnőm 50 kg és 170 centi, rohadtjó alakja van! Bár kinek hogy, nekem nem jön be az, ha valakin lötyög egy csomó háj, mert 65 kg az rengeteg felesleg.
2012. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
50 kg ehhez a magassághoz tényleg nagyon kevés lenne! Én 52 kg-san piszok sovány voltam. Nem volt mellem, meg semmi... Betegesen néztem ki és úgy is érezem magam. Úgyhogy nem kell ilyesmit elhinni. :) Persze vannak olyanok, akik alapból nagyon vékony alkatúak, nekik ez a természetes. 170 cm-hez szerintem olyan 57-62 közt lenne a legideálisabb, de ez azért függ az alkattól is, meg attól is, hogy sportolsz-e valamit, meg a csontozattól is. Elhízva biztos nem vagy, de te látod magadon, ha valamivel elégedetlen vagy, akkor megpróbálhatsz fogyni pár kilót egészséges diétával és mozgással.
2012. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De gondolj már bele mit írsz! Nézd: itt van mennyire sovány az adott adatokkal: [link] (amit te írsz) a modellek azok akik 50 kilósak. Hallod... Nekem látszanak a bordáim, ne meséld már, hogy 50 kilósnak kéne lennem, mert pont az ilyen dolgokért nem tudok enni normálisan, és hetente fogyok 2 kilót. -.- És nem kívánom senkinek.
2012. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%

Ez személyes vélemény, nem akarok senkit befolyásolni, de szerintem ez az ideális. Az a lány, akit példának felhoztam, nem sovány. Jó alakja van. Lehet valakinek a husis emberek jönnek be, az nem én vagyok. De tessék, mutatok képet, hogy szerintem milyen a jó alak: [link]

És tuti nincs 50 felett... A kalkulátor, amit linkeltél, az pedig felnőtteknek készült, nem 15 éveseknek, mert a kor is számít. Senki nem mondta, hogy legyél anorexiás, ha kivannak a bordáid, és úgy ítéled meg, hogy vékony vagy, akkor minek fogysz?

2012. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyileg ideális, esztétikailag nem lehet tudni. Függ a csontozatodtól és az izomtömegedtől is. Pl. én 170-hez 60-62 kg vagyok, és vékony, míg egy ismerősöm ugyanennyivel duci, a harmadik több 5 kg-val és hasonló alakja van, mint nekem. De van aki 55-tel csinos csak.

A tükröt érdemes nézni, nem a mérleget. :)

2012. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem te is tudod, hogy nem szánt szándékkal fogyok...
2012. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Aki az 50 kilót írja, nem normális. De szerintem ő trollkodik itt már egy ideje az anorexiás lányok képeivel. Csak szemétkedik, nem kell törődni vele!
2012. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!