Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 honap alatt 10kg-ot szeretne...

1 honap alatt 10kg-ot szeretnek leadni vAlahogyan. A koplalástol sem zárkózok el, akkor sem ha nagyon egészségtelen. Ötletek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!!!
2012. nov. 27. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Egy hónap alatt nem tudsz leadni annyit.A koplalás pedig nem megoldás mert a szervezeted ki fog csinálni miközben megpróbálja megvédeni magát az éhhaláltól.Egészséges életmód egy EGÉSZ ÉLETRE a megoldás amit keresel.Sok szénhidrát, sok mozgás.Carb up, get moving.
2012. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem tanítják általános iskolában az anatómiát meg a táplálkozást? A bőr kiszáradása a szervek az izmok leépülése okozhat 10kg súlyveszteséget és azt is tudod hogy érd el: koplalás. Ha vesztesz 10kilót de zsírod ugyanannyi marad akkor nem nehéz belátni hogy kövérebb és löttyedtebb leszel. Zsírt nem lehet veszteni éhezéssel. Olyan mintha keletkezne egy nagy adósságod és emiatt elszórnád az összes tartalék vagyonod. Vannak ilyen hülye emberek de a testünk ennél okosabb, nehéz időkben tartalékol és csökkenti a kiadásokat, azaz kevesebb tápanyagot juttat mindenhova mint kéne. Emiatt egészségtelen de ez mindegy is. Csak annyit akartam írni hogy hülye vagy.
2012. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt nem lehet 10 kilót leadni.
2012. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

10 kiló ZSÍRT nem lehet. De ha levágod a fejed akkor a kifolyó vérrel már leadsz 4-5 kilót simán. Ez már fele siker. Ha előtte zsírt, glikogént, vizet és székletet is vesztesz, meglehet halálodra a célod.


Normális esetben meg a fogyást nem kell sokkal jobban szorgalmazni mint az elhízást. Heti 0,5-1 kg fogyás normális, zsírból történik és nem az életedet rövidíted vele.

2012. nov. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
de e lehet adni 10 kgt egy hónap alatt...
2012. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
*le
2012. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én másfél hónap alatt adtam le 20 kilót!

Utánanéztem a dolgoknak,olvasgattam róla,személyes véleményeket,"élménybeszámolókat",TV-ben is sok hasznos műsort néztem ami ezzel a témával foglakozik,plusz Update konyha,különböző gyakorlatok helyes kivitelezése,és a várt eredmény nem maradt el! :)

Én ezeket alkalmazta részben,neked már csak ki kell bővíteni,személyre szabni! :)


- ne egyél csokikat,sütiket,stb.,stb.

- igyál meg napi 2 liter(vagy több!) folyadékot,lehetőleg víz,vagy cukormentes tea formájában

- mozogj annyit,amennyit csak tudsz (cardio,fitness,biciklizés,futás,kocogás,séta,súlyzós gyakorlatok,aerobik,zumba - utóbbi nem túl ajánlatos!)

- egy nap többször egyél,de keveset

- fogyassz sok zöldséget(brokkolit,sárgarépát,csicsókát,hüvelyeseket,kígyóu

borkát,paprikát,paradicsomot,kelbimbót,karfiolt,kukoricát,stb

),gyümölcsöt(almát,narancsot,ananászt,stb.)

- egyél sok fehérjét tartalmazó ételeket (tojás,hal,csirkemell,pulykamell,sovány túró,natúr joghurt,kefir,stb.)

- kerüld a zsíros,olajos ételeket

- olívaolajon süss,de inkább párolj

- a cukrot értelemszerűen teljesen hanyagold,akárcsak a fehér kenyeret,lisztet,s mindent,ami fehér lisztből készül

- igyál tejet,de lehetőleg házi tejet,mert minél zsírosabb,annál lassabban szívódik fel a benne levő tejcukor

- kevés sót fogyassz

- egy nap igyál meg 3-4 csésze lugosító teát

- a három fő étkezés előtt ihatsz egy evőkanálnyi almaecetet,amit egy pohár vízben oldasz fel

- kerüld a mesterséges anyagokat,inkább,bio ételeket egyél,leszámítva az édesítőszert,bár ha nem vagy édesszájú,akkor nem lesz gond azzal sem

- egyél sok levest,de ne a tejszíneseket,meg amibe kell cukor,hanem inkább káposztalevest(a megfelelő receptet megtalálod a google-ban!),s zöldségleveseket,stb.

- hanyagold a krumplit,ahelyett csicsókát egyél,annak alacsonyabb a glikémiás indexe

- tésztaféléket délután már ne egyél,azokat csak délelőtt,délután már inkább csak gyümölcsöket,zöldségeket,fehérjéket egyél,például:

- natúr joghurtot kevered össze sovány túróval,meg édesítésképp mehet bele egy kis édesítőszer,vagy

- párolj zöldségeket,mint például brokkoli,cukkini,kukorica,lila hagyma,paradicsom,paprika,gomba,stb. (Erről jut eszembe egy nagyon finom recept: a gombát kevés olívaolajon megpárolod cukorborsóval,egy kevés sót teszel hozzá,meg borsot,felengeded egy kevés vízzel,s amikor már kezd megpuhulni,mehet hozzá a felkarikázott lila hagyma,és a paradicsom,paprika,még pár percig összerotyogtatod,és már kész is! :D)

- de ehetsz még párolt halat,sült,natúr csirkemellet,vagy

- natúr joghurtot összekevered egy pici sóval,borssal,olívaolajjal,cukormentes majonézzel,s főtt tojással fogyaszthatod is :)


Egy a fontos:

NE DŐLJ BE A MÉDIA,MEG A MARKETING HÜLYESÉGEINEK,NINCSENEK CSODASZEREK,SE SEMMILYEN ALTERNATÍVA A FOGYÁST ILLETŐEN!

2012. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Mindenkinek más a felépítése,lehet,hogy neked nem fog olyannyira beválni ez a módszer,mint nekem,de az biztos,hogy "álomalakot" csak az egészséges életmóddal,meg rengeteg mozgással érhetsz el!

2012. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 10 kg-ot nem merném garantálni, de ketogén diétával gyorsan lehet fogyni, az biztos.
2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 poiu ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire vagy túlsúlyos. Ha +50-70% van rajtad, akkor símán megy a tizes. Ha pont 10 kg a túlsúlyod, akkor tartósan nehezen megy.
2013. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!