Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne ugye? Vmit tenni...

Fogynom kéne ugye? Vmit tenni kell érdemes fogyóznom?

Figyelt kérdés
13 éves lány 162 cm 73 kg a kövéreknek általában nincs narancsbőrük de nekem teli van a combom gusztustalan akkora a combon mint egy normális súlyú felnőtt dereka...mit tegyek? sportolok,nem eszek édességet és a vérnyomásom sem normális 160/70
2012. dec. 2. 10:15
 1/4 anonim válasza:
13 évesen korai elkezdeni fogyókúrázni. Még növésben vagy lehet, hogy 17-18 éves korodra el fog menni a súlyfelesleg. De addig mindenképpen nem szabadna fogyókúráznod, hiszen nagyon veszélyes ebben a korban.
2012. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem sem kell fogyókúráznod. Annyit javasolnék, mivel még nőni fogsz, hogy egyél kevesebbet, csak ásványvizet igyál, és nincs édesség, maximum havonta egyszer. Az alap tesid meg még megvan. Szóval hajrá!
2012. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És ez mit keres a Humor kategóriában? :O
2012. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesen 73 kg eléggé sok. Nem elkeseríteni akarlak. Az én unokatestvérem is ennyi lehetett, de diétát javasoltak neki. Nem koplalni kell neked! Hanem egészségesen étkezni. Próbálj meg ne enni kennyeret, lisztes, mesterséges, tartósított kajákat. Minél természetesebb ételekből táplálkozz, és csak annyira amennyire szüksége van az emberi testnek. Vitaminokat, gyömölcsöket, zöldséget tedd az első helyre.
2012. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!