Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sok ez a kaja mennyiség?

Nagyon sok ez a kaja mennyiség?

Figyelt kérdés

sziasztok

az a helyzet, hogy ma se meg tegnap se tudtam megoldani hogy főtt kaját egyek, mert nem voltam otthon, elutaztam.

de tegnap ettem: 3 szelet abonettet sajttal, csirkemell sonkával, 2 almát. 1 müzliszeletet, meg 2 joghurtot egy kis müzlivel illetve egy kis háztartási kekszet.

ma is kb. ugyan ezeket ettem, csak annyi változással, hogy bűnöztem egy kicsit. ettem egy kis sütit (házikót, linzert meg egy mignont) tudod, hogy a sütiket el kéne hagyni, és el is fogom. amúgy se nagyon szoktam sütiket enni.

szerintetek ez sok?


2012. dec. 2. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz minőségű, hogy sok-e azt ebből nem lehet megmondani.

Becsúszik olykor-olykor, de akkor is káros a

müzli, joghurt, linzer, mignin, abonett, sajt.


De hát sok ember ilyen kajákon él, döntsd el hogy neked ez mennyire gond.

Fogyásban nem segítettek.. :)

2012. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hmm, érdekes..

én az abonettel adtam le 10kg-t és azóta is tartom.. sajt helyet mit tudnék enni? húst meg zöldségeket is szoktam enni, csak azok tegnap kimaradtak..

2012. dec. 2. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pedig csokival, tejtermékekkel, cukros kajákkal sem híztam. De a fiatalság elmúlik, az egészség nem tart örökké.


A sajt is tejszármazék, benne vannak azok a hormonok, amelyek a borjúnak kellenek hogy hízzon, gyarapodjon, fejlődjön. Nekünk ilyen anyagok nem kellenek.


Zöldségekkel szinte mindent ki lehet váltani, az étkezések alapját adhatják zöldségek, mellettük húsok. Erre jó odafigyelni.

2012. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igazából még csak 15 vagyok. de oda fogok figyelni.

és köszönöm a válaszokat :DD

2012. dec. 2. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen minden korban fontos hogy mit eszünk.

Fiatal korban meghatározó, mert most épül fel a tested.

Később fontos, mert megbetegítő táplálkozással elhízott, beteggé válhatsz, míg megfelelő élelmiszerekkel nem kell gyógyszerfüggő emberré válni.

Idős korban fontos, mert nyilván leharcoltabb már a testünk, ha fiatalabb korban nem is de ilyenkorra már rengeteg betegség kialakulhat, ezek gyógyítása, megelőzése fontos cél lenne.

2012. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!