Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is nehezen tartjátok be a...

Ti is nehezen tartjátok be a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni. Nagyon sokat olvastam különböző fogyókúrákról, tudom, mit szabad enni és mit nem, csak éppen a lelki motiváció hiányzik. Amikor msáok is velem vannak, simán kibírom, még a nyálelválasztás sem indul el a számban. De ha egyedül vagyok, mindig elkap a kísértés. Tehát, lelki motiváció fogyókúrához címen szeretnék szintén fogyúkárzó embereket keresni, akikkel emailen tartanánk a kapcsolatot, napont küldenénk egymásnak rövid üzeneteket arról, hogy mi sikerült, mi nem. És őszinték lennénk egymással. Aki csinálná, az írjon üzenetet! :)

2012. dec. 5. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Tessék.

[link]


Ebből mindent megtudsz, remélhetőleg azt is hogy nem kitartás vagy összetartás kell, hanem normális ételeket kell megvenni. Ez pedig nem fogyókúra.. :)

2012. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tulajdonképpen én sem fogyúkúrát értettem alatta, hanem normálsi táplálkozást, mert az utóbbi fél évben nagyon eltértem tőle. Csak az egyszerűbb érthetősgé kedvéért írtam így.
2012. dec. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!