Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatalmasat vétkeztem?

Hatalmasat vétkeztem?

Figyelt kérdés

Már jóideje diétázom,és futok, tornázok jó eredménnyel, ám most megyek külföldre és tartottak nekem 1 bucsu ebédet:)

SZóval ma reggelire ettem: 2 pár baromfi virslit

ebédre pedig 1 tányér gulyás levest, 4-5 kisebb pogácsát, és 2 szelet mese almást:)

Ha ma már nem eszem, és elmegyek futni meg tornázok, meguszhatom ezt sulygyarapodás nélkül? ez kb hány kalória volt?


2009. aug. 20. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
na nehogy már ezen fennakadj, attól hogy ma ennyit ettél még nem fogsz visszahízni, ha meg futsz és tornázol akkor semmi gond.
2009. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
előttem szólóval egyetértek, ez nagon is igaz:)méha meg kell enegdni egy kis finomságot:P:D
2009. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
A diétának, fogyókúrának csak akkor van értelme, ha néha "bűnözöl". Hiszen az élethez az almás süti is hozzátartozik. Akkor jó, ha utánna visszaállsz az egészségesebb étrenre. Néhány szelet süti akár sós akár édes, nem fog meglátszani a súlyodon. A néha megevett sütitől csak a kedved lesz aznap jobb, de a súlyodat nem befolyásolja. Úgyhogy nyugi.
2009. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Ez akkora baromság, hogy néha "bűnözni kell". Persze, bűnözz néha, csak akkor negyed annyit fogsz fogyni, vagy annyit sem.


De látva az étrendedet, édesmindegy, mert ostoba étrended van. Napi két pocsék étkezést tartasz. Látszik, hogy az ég világon semmit nem néztél utána az egész fogyási folyamatnak. És nem, most ne a nőklapját meg a femina.hu-t vedd forrásul, hanem valami hitelesebbet.

2009. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22 kilót fogytam az elmult 1 évben. te milyen eredményt tudsz felmutatni?
2009. aug. 20. 17:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt nem nektek irtam:) Nektek köszönöm a válaszokat, ám volt 1 ember aki naon leszólt 17 óra körül, és most meg már nincs ott a válasz:)
2009. aug. 20. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

2. vagyok

a "leszóló" válasza nem tűnt el, csak rá kell kattints arra a kis négyzetre, h a nem hasznosnah bizonyuló válaszok is megjelenjenek:D:P

gratulálok a 22kg-hoz:Damúgy megkérdezhetem, h mennyit akarsz mgé fogyni?bocsim h ha tolakodásnak tartod vagy ilyesmi, csak kíváncsiságból kérdezem.nagyon kitartó lehetsz, h ha egy évig sikerüült folymatosan így étkezned, és futni3tornázni.nekem a lustaság..hát...mondhatni hogy legyőzhetetlen:P:D

2009. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még 4-5 kilót szeretnék:) az a baj, hogy a hasamról kéne de onnan megy legnehezebben:) am 94 kiló voltam most meg 72:)
2009. aug. 20. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

megint 2. avgyok:P

Hűha:Daz az 5kg a 22-höz képest semmi:P:Dde igen, a hasról nagyon nehéz lesz:Sbizom benne h menni fog:)gratulálok a kitartásodért és az elért eredményekért!:D:D

2009. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!