Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenekkel tényleg sok kalóriá...

Ilyenekkel tényleg sok kalóriát lehet égetni?

Figyelt kérdés

[link]


a 15. még oké, de a többivel (pl. 13-as, 16-os, 19-es) tényleg lehet jelentős kalóriát égetni? Szerintem ezek olyan kis semmik, amiket észre sem vesz, vagy csak alig a szervezet. Ennyi erővel akkor már felüléssel is lehetne fogyni, nem?

Vagy van olyan, aki azzal tartja a formáját, hogy torna/edzés helyett csak aktív és pörög egész nap?



2012. dec. 21. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy baromság.


A normális étkezésről ilyen sz.arokkal terelik el a hangsúlyt. Gratuláció a cikk írónak, szerintem ez egészen pontosan káros hatású írás. Főleg kamaszoknak szóló oldalon, ők még befolyásolhatóbbak, kevésbé önállók..

2012. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezek aranyos tippek, az egészséges életmódhoz kellenek. de számottevő kalóriát égetni CSAK EZEKKEL nem lehet.


egyet jegyezz meg: akinek jó alakja van, az tesz érte. legalábbis akik nekem tetszenek, azok dolgoznak rajta.

2012. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem fogyózok, csak megtaláltam ezt a cikket és gondoltam, rákérdezek, szerintetek mégis mi ez :)
2012. dec. 22. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!