Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék kb.8-10...

Hogyan fogyhatnék kb.8-10 kilót? (FONTOS! )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, kb. 169 cm és 68-69 kg. Nem mondanám hogy marhára kövér vagyok, de van rajtam súlyfelesleg amit le szeretnék adni. Mivel kamasz vagyok, és a testem fejlődésben van nem szeretnék őrült önsanyargató diétákba kezdeni, nem hiszem hogy az számomra nagyon egészséges. Itthon van hula-hopp karikám (alakformálás) és taposógépünk is. Hétköznaponként csak estefelé érek rá és konditerembe meg hasonló helyekre nincs időm eljárni. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan adhatok le úgy 8-10 kg-ot? Hogy étkezzek? Mennyit mozogjak? Hogy csináljam?? LÉGY SZÍVES HA TUDTOK MINÉL TÖBBEN VÁLASZOLJATOK, NAGYON FONTOS LENNE!!! Előre is köszönöm mindenkinek!! :)
2012. dec. 28. 19:03
 1/3 anonim válasza:
ja kb.10kg felesleg lehet rajtad. a hullahoppozát abba nehagyd!a vacsit 6elott tud le es ne egyelsokat!mozogj tobbet pl.futas
2012. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kalória deficittel nem lehet fogyni.Persze hogy elérsz egy ideiglenes eredményt, de azt 100% eséllyel vissza fogod hízni.Lehet csak 10 év múlva, de a szervezetedet nem lehet így átverni, okosabb nálad.Én 120ról fogytam 62re nagy deficittel (Anorexia közeli állapot) és sikerült megelőznöm a bajt, visszamentem 70re és megálltam (ez kb az egészséges súlyom), mert életmódot váltottam.


Személyes sztorizgatás helyett:Ha a megfelelő kajákat eszed a tested be fog állni a megfelelő súlyára.Kalóriát csak a minimum bevitelig számolunk, utána csak örül a fejünk.Mi ez a kaja? Gyümölcs, igen, elég vicces.Cukorral lehet a legjobban fogyni.


Ajánlom hogy adj neki egy próbát, legalább egy hétig, semmit sem veszíthetsz.A lényeg: Napi 2500 kalória MINIMUM gyümölcsből (nagyrészt nyers legyen, de lehet kiegészíteni aszalttal is, én még gyümölcslé koncentrátumot is iszok).Semmi só, a zsír is kilőve és a napi 3 liter folyadék kötelező. Bár 70 kilónál én már napi 3-4 ezret eszek, lehet neked sem ártana a 3ezer kalória minimum.Ha mozogsz akkor még többet.Ha így eszel nem fogod kibírni hogy ne mozogj.Fontos hogy NE vonj meg kalóriát, ez nem sok, csak az egészségtelen kajákból lenne sok.Vigyázz, nehogy túlerőltesd magad, több energiád lesz mint ameddig bírná a tested a mozgást, komolyan mondom.Én sikeresen meghúztam a lábam pár hónapja, mert nem figyeltem az órát és tovább futottam mint kellett volna (hopsz 90 perc) :D

2012. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm azoknak akik eddig írtak, megfogadom a tanácsokat! ;)
2012. dec. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!