Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaptam egy olyan mérleget,...

Kaptam egy olyan mérleget, amely zsírszázalék, víztartalom, izomszázalék, csontozat súlyának mérésére is alkalmas. (? )

Figyelt kérdés

[link]



Viszont a kapott értékeket nem tudom értelmezni, mivel a hsználati utasításban nincsen olyan táblázat, amely megmutatná, hogy a kapott értékek meddig számítanak egészségesnek.



Meg úgy általánosságban kérdezem, hogy az ilyen mérlegek pontosak? Érnek valamit? Vagy ez is csak szemfényvesztés? És nem szabad megbízni az eredményben?


2012. dec. 30. 08:35
 1/7 A kérdező kommentje:
És a kérdés az lett volna, hogy valaki tudna linkelni nekem egy olyan táblázatot, mert én google-ben aztán nem találtam semmit...
2012. dec. 30. 08:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy pontosságot ne várj tőle, de tájékoztató jelleggel el lehet fogadni. A használati utasításban szokott lenni táblázat az egyes értékekhez. Ezek közül a testzsírszázalék a legérdekesebb, erről például az alábbi helyen tájékozódhatsz. Az értékek felnőttekre érvényesek.

[link]

2012. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, ez igazán hasznos!


Akkor majd erre az értékre jobban odafigyelek.

És az izomszázalékra esetleg valamilyen táblázatot nem tudsz-e? Úgy tudom, azt is kísérni kell, mivel akkor jó egy fogyókúra, ha az izmok közben nem épülnek le.

2012. dec. 30. 09:06
 4/7 A kérdező kommentje:
-nem
2012. dec. 30. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyes mérlegeknek letölthető a használati utasítása, amiben találhatsz táblázatokat. A Wikipédia szerint férfiaknál átlagosan 42%, nőknél 36% a vázizomzat aránya.


Én azt javasolnám, hogy a táblázatok helyett a tükröt figyeld. Ha a testzsírszázalékod rendben, de nagyon vékonynak találod magad, építs egy kis izmot.

2012. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire megbízható.

[link]

2012. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tökéletes! Nagyon szépen köszönöm!
2012. dec. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!