Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok,167 cm,...

14 éves lány vagyok,167 cm, kb.61-62 kg. (kis mellű) de szerintetek túlsúlyosnak számítok? Szerintetek hány kilónak kéne lennem? Vastag csontozatú, a fenekem, combom, hasam picit hájas. Írna valaki tanácsot az étkezésre és otthoni sportolásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél hamarabb leadni a combomról, hasamról, fenekemről, néhány kilót, sportolni járni nem tudok.(maximum júniusig...) Tudom, hogy télen mindenki picit magára szed a sok ünnepi étel és a hideg miatt, de szeretnék most életmódot váltani...:/

2013. jan. 1. 16:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Az biztos, hogy nem ilyen-olyan csoda-fogyókúrát kell csinálni, hanem elkezdeni valamit mozogni. Az 100% hatásos. A többi csak a lusták átmeneti megoldása.
2013. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia :)

Elöször az étkezéseden változtass. Én úgy fogytam le, hogy teljes kiörlésű kenyér/zsömle/kifli, light vagy light tej (1.5%) és pulyka sonka.. Szóval mindenből light. Sokszor kell keveset enni, nem szabad nagyon bekajálni :) Kristály cukor helyett inkább nyírfacukrot használj, ha teázol idd üresen a gyümölcs teát.

Ime, én evvel edzek combra: [link]

Hasadra: http://www.youtube.com/watch?v=3IYTL-EpUQI

De! Elsőre ne csinálj sokat, hiába mondják/írják hogy jó 70-et csinálj.. NEM SZABAD! Lassan kell, minden nap, ha van rá mód többször :) (ha sokat csinálsz, izomlázad lesz és igy megunod) (a csajszi amugy nagyon jó oktató, sokat lehet fogyni)

2013. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Awful11 ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés!! Ha fogyni akarsz ahhoz szálkásító étrend és aerob edzés kell!!!

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat,gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

itt találsz minta étrendeket is: [link]

Otthonra a fegyencedzés a legjobb le lehet tölteni vagy meg is veheted a könyvet!Heti 0,5-1 kiló fogyása jó, ha több akkor nagy eséllyel izomvesztés lesz.

Utolsó te meg írtál pár hülyeséget. Tejet nem kellene fogyasztania, és nem csak azokra az izmokra kellene gyakorlatokat csinálnia amelyikről fogyni szeretne.

2013. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors, hatékony tanácsokat :)
2013. jan. 1. 19:19
 5/7 anonim válasza:
0%
őőő ja az vagy
2013. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, szerintem egyrészt nézz meg egy netes BMI kalkulátort, és ha neked fontos el lehetne menni egy olyan felmérésre, ahol kimutatják, hogy a testtömegedből mennyi az izom/zsír. Ne feledd, az izom nehezebb, mint a zsír!
2013. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy az.
2016. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!