Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó ha lefekvés előtt...

Az jó ha lefekvés előtt tornázom 1 órát?

Figyelt kérdés
Szerintetek előbb iktassam be az időmbe?

2013. jan. 7. 19:37
 1/4 poiu ***** válasza:
Szerintem tök mindegy. Pl. mi lefekvés után szoktunk tornázni és nagyon élvezzük.
2013. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Komolyan: a célodtól függ, meg attól, hogy mi ez a "torna". Ha pl. fogyni akarsz és ehhez csinálsz valami aerobikát, akkor az a leghatékonyabb, ha éhgyomorra csinálod (pl. reggel, kaja előtt). Ha erősödni akarsz, akkor pár órával evés után, és edzés után is kéne enni fél órán belül. Ha fejlődni akarsz futásban, akkor stb. Tehát mi a cél, mi a torna?
2013. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából Rubint Réka videóit nézem és abból szedegetek pl: hasra, csípőre,combra, és fenékre ebből összeállítok egy 1 órás kis "tornát" de mellette kedden járok táncra, csütörtökön pedig focira ja és az úszást szeretném elkezdeni :)(sulis vagyok és diétázom :))
2013. jan. 8. 20:07
 4/4 poiu ***** válasza:
Szerintem jó a terv, az egy óra talán sok, elég lenne 30 perc, de azt intenzíven.
2013. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!