Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak szénhidrátszegény...

Hogy fogyjak szénhidrátszegény kajákkal így?

Figyelt kérdés

Szeretnék szénhidrátszegény étkezéssel fogyni (paleoval vagy atkins-szel), de nincs sok időm és lehetőségem főzni, a hús+zöldség különboző kombinációi pedig nem telítenek el,

kenyér, rizs, tészta nélkül.

Sokat kellene egyszerre fehérjéből, húsból ennem, de nincs annyi pénzem. Hogy oldjam ezt meg?


2013. jan. 13. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:

nem értem,hogy miért kellene eltelítenie?

azt tiszta kellemetlen érzés,rossz szokás.

csóróság idején egyél belsőséget az olcsóbb.

2013. jan. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk úgy, hogy nem lakok jól vagy gyorsan éhes leszek.
2013. jan. 13. 05:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerű a megoldás - ne koplalj, meg mindenféle hülye diétát csinálj, hanem amennyire lehet, próbálj egészségesen táplálkozni - és mozogj amennyit csak tudsz. Ugyan az eredmény nem látszódik meg két hét alatt, viszont hosszabb, hónapok/éves viszonylatban sokkalta jobban jössz ki.


Én magam részéről egy percig se diétáztam, és az étrendem legnagyobb része félbarna kenyér (a bolti :) ) és sokmindent el lehet mondani rólam, de azt nem, hogy bárhol súlyfelesleg lenne rajtam... Viszont rengeteget mozgok, napi 20-30km bringázás megvan, plusz pakolok és sétálok rengeteget :)

2013. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél libahájat vagy kacsahájat és csinálj tepertőt, ez nagyon jól laktat, és minél zsírosabbakat eszel annál később leszel éhes.
2013. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 5 napja csinálom.tegnap például grillezett csirkemellet ettem 150 g ,60 g párolt cukkini-t,40 g párolt paradicsomot,egy teáskanál tejfölt tettem a zöldségek tetejére.Nem bírtam meg enni,húsból ott maradt kb 50 g.pár nap és szűkül a gyomor,hamar jól fogsz lakni.Rá jöttem,semmi szüksége a szervezetemnek a fehér lisztes dolgokra,és a cukorra,az olajban sült dolgokra.Kis türelem,nagy akaraterő,és kitartás.Menni fog.

Sok sikert. :)

2013. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem telít el,mert hozzá vagy szokva a fehérlisztes szarokhoz. Velem is ez volt.Kb 2 napig eléggé szenvedtem, 1 hétig még néha eszembe jutott de kibírtam,és azóta nem viccelek EZERSZER jobb a közérzetem,energikusabb vagyok ,mióta semmilyen fehérlisztes kenyeret,süteményt stb t nem eszek. Mondjuk én reggelire eszek általában tk kenyeret . Ebédre szoktam rizst. Teljesen nem kell és nem is szabad kiiktatni a szénhidrátot . De hidd el,jól laksz a hús+ zöldséggel is,csak annyira hozzá vagy szokva,hogy többet eszel mint kéne,hogy nem is érzed az IGAZI éhséget. Én már ráálltam arra,hogy akkor eszek ha IGAZÁN éhes vagyok = bármit megennék amit elém raknának. És az a vicc,hogy nagyjából ez így magától ahogy beállt,meg is egyezik a kalkulátorok szeirnti napi energiaszükségletemmel. Az összetételt és az arányokat kell csak neked kitalálni.


és én nem költök többet kajára mint eddig. régen mevgettem 3 zsömlét,szalámit,sajtkrémet reggelire 400 ftért most meg eszek 1 tonhalat 300ért + zöldségek és egy szelet barna kenyér.

2013. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!