Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megint kezd kicsit bűntudatom...

Megint kezd kicsit bűntudatom lenni a kajálástól. Ez sok?

Figyelt kérdés

Szánalmasnak érzem, hogy ide fordulok, sőt tényleg tök gáz, de a hisztimet így írottan talán el lehet viselni.

Nem mozogtam betegség miatt hetekig, és ettem elég rendesen. Egy minimális eredménye lett is. De most, két napot letoltam diétában, és rájöttem, hogy nekem miért is kéne diétáznom? hiszen a lábam pont így jó, ha tovább fogyok, túl vékony leszek, és az meg hülyén néz ki. Aztán szerdán többet ettem, meg ma is, de valahogy soknak érzem, és kicsit parázok, hogy elhízom.

Amit ma ettem az;

tökmagos zsemle túróval, salátával

ebéd suliban; csak egy pici szelet sült húst ettem, de az is fúúj volt, rámerőltették.

Aztán mondjuk gyors kínai kaját ettem, ami tudom, nem a legjobb de valami zöldséget ettem, ilyen illatos csirkével. ( igazából a nagy adag árban jobban megérte... )

És mivel nyáron, meg ősszel rávoltam függve az almára, tettem egy próbát ma is, amit megbántam, mert mostanában nem is finom annyira... Szóval 2 Granny smithet megettem, meg egy másfél ilyen pirosat.

Két banánt, és egy fehérjeszeletet.

És egy abonetett cottage cheesezel.


FÚÚ. NEM tudom, hány kiló vagyok, de olyan 50-53 között, és az 53 zavarna, mert csúnya szám. és 164 cm.


2013. jan. 17. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Az 53, mert csúnya szám.. Na jó, gondolom ezt jelenti a hiszti.


Ha igényes vagy magadra, nem akarsz túlfogyni, diétázni de elhízni sem, miért ilyen sz.arokat eszel?

Zsemle, túró ?


Miért nem eszel zöldeket? Az alma jó volt, ennyi gyümölcs aztán nem okoz gondot.

Nincs olyan hús, olyan elkészítés amit szívesebben eszel? Ilyen túróval, cottage cheese-zel nem lehet helyettesíteni a zöldségeket és a húsokat, ilyen kajákkal szépen belekerülhetsz az elhízott, beteg emberek csapdájába..


Nem lenne neked bajod, de egyél normális kajákat. Az alma jó "nass", de azért ettél kettőt mert éhes voltál. Mert nem lehet kis húst enni ebédre, minimum kis hús sok zöldséggel, párolt zöldséggel, káposzta pörkölttel, azt lehet készíteni szalonna alapon, na rögtön meglenne a hús bevitel is, és ilyen kajával jól lehet lakni lelkiismeret furdalás nélkül!

2013. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az abonetthez ettem paradicsomat, meg hagymát. Nagyon szeretem a zöldségeket.
2013. jan. 17. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, a hisztidet így írottan sem lehet elviselni...

Te teszel fel minden nap ilyen kérdést, hogy "ez sok?!" ?


Nem sok de gáz. A húsra fújjogsz de zsemlét meg ch-val teli sushit eszel... gratulálok, félj is csak hogy elhízol:)


Sok értelme nem volt ennek a kérdésnek se.. diétázol a semmiért, ha eszel félsz hogy elhízol.... orvos látott már?

2013. jan. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lakj jól zöldségekkel. A zsiradékon párolt zöldségek jó kaják, ha eleget eszel belőlük. Sőt, húsevés nélkül is van élet, de amíg fogyni akarsz, addig a zöldség és a húsok domináljanak, ne éheztesd magad, és felejtsd el az abonettet, túrót.. ezekről tudod egyáltalán, hogy micsodák?

Mióta eszik ilyeneket az ember? :)

2013. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem én írok ki mindennap ilyeneket, rajtam kívül még sok más ember is van itt, aki használja a fórumot.

Húsra rohadtul nem fújjogok, az illatos csirke is hús véleményem szerint, bár jobban szeretem natúr, de ez egy így jött össze. Mellékesen, szerintem a sushi is halat tartalmaz, és szerintem az is hús, ha nem rosszul tudom.

De most túl vagyok a bűntudaton már bőven. Amúgy ha tehetném, ellenék én csirkén meg halon meg zöldségeken nagyon sokáig, de a húsnak azért van ára. :S

2013. jan. 18. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Azon legyél is túl. Egyébként az ember nem úgy kel fel minden nap, hogy baromi jó lelki állapotban van. Azért tenni kell. Ahogy az egészségért is, bakker keleten az életmód része, hogy a lehetőségekhez képest jól esznek, aztán nem flabélosozni mennek meg zumbázni hanem olyan edzést végezni, ami tényleg jó hatást gyakorol az egészségükre..


Itthon meg egy gyógymasszőr, Qigong oktató, aki fél életét arra szánta, hogy a komoly tudást taníthatóvá, terjeszthetővé tegye, az szinte éhenhal. Na mindegy.


Szóval ha túl vagy a lelki részén, akkor párolj több zöldséget. Lehet, hogy a hús drága (ámbár a belsőség nem annyira) de a káposzta 100 forint. Káposzta, kelkáposzta, paradicsom, paprika, cukkini, saláta már olyan jó zöldség-pörkölt alap, jó sok hagymán, esetleg szalonnán indítva.. óó, én valamelyik nap csinálok is ilyet, ez nagyon jó kaja (és persze lehet variálni különböző zöldségeket, különböző fűszerezéseket..)

2013. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!