Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz? Nyárig sikerül...

Ez így jó lesz? Nyárig sikerülne 10-15 kilót leadnom? Min változtassak? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 170 centi 79 kg. Tavaly ilyenkor 91 voltam és nyárig sikerült lefogynom 13 kilót, abból 6 visszajött és mostanra sikerült nagyjából megint leadnom. Nyárra szeretnék 65 kiló körül lenni. Reggelire mindig zöldséget eszek sovány sonkával, sajttal, csirkemellel vagy tojást (mikor mit), uzsonnára gyümölcsöt, ebédre valami sovány húst salátával vagy párolt zöldséggel, vacsorára fehérjeshake emellett megiszok 3 liter vizet naponta. Heti ötször edzek, bár most át akarok állni a minden napi edzésre. Ebből 2 tánc, 1 aerobik, 2 insanity (az insanity számát növelném). L-karnitint iszok az edzések előtt. Van valami, amin még változtatni kéne?
2013. jan. 23. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs.

Vagy csak apróságok.


Azt nem értem, hogy ha ilyen jól eszel, akkor hogy voltál te 91 kiló, miért hullámzik a súlyod?

Húst, zöldséget eszel.. meg némi gyümölcsöt, ezzel semmi baj.


Lehet a sajton, fehérje turmixon el kéne gondolkozni. A protein whey (tejfehérje) ?


A tejben, sajtban lévő hormonok hajlamosíthatnak hízásra, másra nem tudok gondolni.

2013. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tartottam az étrendet nyáron és akkor jött vissza :)

a protein pedig stimmel

köszönöm a választ

2013. jan. 23. 15:15
 3/6 Robi.88. ***** válasza:
100%
Nyárig sztem nem lesz meg ennyi mert nem lehet folyamatosan fenntartani ezt a fogyást. Egy év alatt 12 kilot fogytal, nyárig van kb 5 honap és már lassabban fogsz fogyni. Nem azt mondom h lehetetlen de itt ne a kilokat meg az idopontokat nézd hanem azt h nagyon jo uton jársz:) sok sikert
2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerulni fog ! En egy nyar alatt fogytam 20kg .. es nem ugy hogy egesz nap nem ettem , hanem egesz nap talpon voltam .. Ettem en csokit , mindent ettem csak mertekkel es legalabb 3 orat setaltam utana goriztem utana este szaladni mentem es csak ugy leszaladtak a kilok :)
2013. febr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reméljük egész életében kitart az a szerencse, hogy az emberek 90%-ával ellenben a mindenevés és a csokoládé mellett nem elhízott és cukorbeteg lesz, hanem könnyedén lefogy mozgás mellett..


Ám erre elhanyagolható az esély, nem szokott így lenni.

2013. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kívancsisag: sikerült? :)
2014. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!