Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. Mitől fogyok ennyire?...

S. O. S. Mitől fogyok ennyire? (lent)

Figyelt kérdés

13 éve lány vagyok! 48 kiló voltam. egy hete rá álltam a mérlegre 46.6 voltam ma is ráálltam 45.8 (mindig reggel mértem!!!!!) most "este" kíváncsiságból rá áltam 46.5 (vacsora után és ruhába)

De ez még nem minden lesz is fogszabim egy jó pár évig és azt olvastam hogy attól lehet fogyni :( Szerintetek mitől fogytam??? (rendesen eszek)



2013. jan. 23. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel 13 évesen még bőven növésben vagy, lehet, hogy mégsem eszel eleget. Illetve azt hiszed de többet kéne. Persze nem csokibból és chipsből, egyél sok egészséges dolgot, gyömölcsöt, főzelékeket, azok kelleneek a szerveztednek. Amúgy örülj, hogy nem vagy elhízva, az rosszabb lenne. Amúgy hány centi vagy?
2013. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el háziorvoshoz, ő elküld vérvételre, lehet hogy cukorbetegséged vagy más problémád van.
2013. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem több mint 1 évig volt fogszabim és nem fogytam semmit, ez baromság :D
2013. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. 163cm vagyok
2013. jan. 23. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szó szerint a fogszabályzó a hibás, hanem hogy akinek fogszabályzója van, főleg frissen az nem nassol annyit, jobban odafigyel az evésre (a fogmosás miatt), meg mivel még nem szokott eléggé hozzá, így vendégségben vagy "csak úgy" nem eszik semmit, nehogy kínos helyzetbe kerüljön.
2013. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MÉG NINCS FOGSZABÁLYZÓM!!!!!
2013. jan. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!