Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy kg-ban nem...

Lehetséges hogy kg-ban nem fogytam de centiben igen?

Figyelt kérdés

Egy hónapja fogyózom!Inkább életmód váltásként,vagyis kenyér minimális evés akkor is csak teljeskiörlésü és délelött,cukor helyett édesitö este meg gyümölcs,zöldség.Heti átlagban minimum 3x tornázok egy órát.

De kg-ban fél kg-ot fogytam de a nadrágomon meg feltünöen látszik hogy amit eddig simán elhordtam most csak övvel tudom felvenni.


2009. szept. 2. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges! Ha tornàzol akkor a zsir elkezd olvadni, az izom meg fejlödni, erösödni! S az izom nehezebb mint a zsir! Tehàt elsö sorban ilyen esetekben centiben hamarabb làtszik, mint kiloban! Kitartàs§ :)
2009. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán, nekem is volt ilyen... meg a fordítottja is. Centi egy szál sem, kiló annál inkább... akkor meg víz ment le inkább. :)

Csináld nyugodtan és mérd az átmérőd is. Én a kezdetektől mérem mell, derék, csípő és comb (leginkább innen szeretnék fogyni) és nagyon látszik az eredmény.

További sok sikert és kitartást!

2009. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyanígy voltam, Mindenki mondta, hogy mennyit fogytam meg milyen karcsú lettem, de én meg csak azt hajtottam nekik, hogy pedig a mérleg ugyanannyit mutat.
2009. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!