Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki csak a...

Van itt olyan aki csak a futástol, és este 6után nem eszekkel fogyott?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én!!!! Ugyanúgy ettem édességet is. Igaz,előtte megettem 1-2 táblával egy nap, mióta futok, ezt mérsékeltem, mert nem ezsek meg 1 táblát egy nap. De naponta 1-2 kis sima csoki lecsúszik. Ugyanúgy eszem mindent, csak este nem. De én nem 6 után nem eszek, hanem 8-9 után, mert éjfélkor kerülök ágyba, vagy utána.

Amúgy heti 4x meg 5 futok és egy alkalommal 40 percet.

2009. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy egész nap mit eszel..Szóval ha szalonnát reggelizel és 2kiló csülköt ebédelsz, meg fojtásnak egy tábla csokit és sütit, akkor valószinű h nem segít a futás.

Én midnen nap futok és este 6 után már csak egész keveset eszem(pl. egy kis gyümölcs, vagy vmilyen saláta). Napközben viszont mértékkel eszem azt,amit megkívánok. Kilóban csak egész kicsi a változás, viszont sokkal fittebbnek érzem magam, a testalkatom is egszen megváltozott. És a léleknek is jót tesz:)

2009. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És igy kiloba kb mennyi ment le?
2009. szept. 2. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokat fogytam csak a futástól... És este 11 kor még ettem xD:D meg úgy mindig...
2010. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!