Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi kb 40 perc edzéssel...

Napi kb 40 perc edzéssel milyen eredményt tudok elérni és mennyi időn belül?

Figyelt kérdés
Igazából nem szeretnék fogyni csak formásodni (170cm és 57kg vagyok), Rubint Réka DVD-it használom nagyon bejött, de viszont nem vetem meg a finom falatokat sem. Persze kerülöm a cukrot és a zsíros ételeket, csak csirkemellet eszem mint hús, de néha azért ritkán becsúszik 1-2 cukros dolog. Egyszerűen nem tudok salátákon meg ilyen fogyi dolgokon élni. De minden nap tornázok, és az érdekelne hogy emellett is meg fog rajtam látszódni a torna? Vagy mit tanácsoltok?

2013. febr. 3. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából a legfontosabb a normális étrend. Nem is kell salátán élni, a buta nők nem tudják megérteni, hogy nem éhezéssel kell fogyni. Felesleges minden nap tornázni, bőven elég minden 2. nap. És nem csak csirkét kell enni, lehet tojást, halat is enni. Nem s zsíros ételeket kell kerülni, hanem a sok szénhidrátot. Ilyen egy szálkásító étrend: [link]
2013. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem éhezem nem is bírnám ki hogy ne egyek. Igen szoktam enni halat, tojást is, de igazából kíváncsi lennék, hogy ha néha néha bűnözök egy kis csokival az nagyon gáz? Meg olvastam én is hogy nem kell minden nap tornázni de, reménykedem hogy hamarabb látszani fog az eredmény és jut is rá időm minden nap.
2013. febr. 3. 18:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a választ!
2013. febr. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!