Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez igy nagyon rossz hatassal...

Ez igy nagyon rossz hatassal lesz a fogyokuramra?

Figyelt kérdés
Alapvetoen egeszsegesen eszem, szereten az egeszseges kajakat. De ugy megkovantam most a csokit, h arra gondoltam esz em egy kicsit. Igy nez ki a mai napom. 8:00 frherjeporbol shake. 1 paradicsom par szelet paprika tonhallal. 11:00 feherjepor( whey protein power prof. 20 g) 14:00 10 szem mandula, milkacsoki 3 sor.18:00 feherjepor. Tudom, h eleg egeszsegtelennek hangzik ez igy, de meggayolja a fogyasom? Ja es egy orat futok es30 percet erositek.

2013. febr. 9. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy csoki nem a világ (de az nem azt jelenti hogy tartósan mehet diétában), de minek az a sok fehérjepor?

A fehérjepor jó dolog, jó táplálékkiegészítő, de a nevében is benne van hogy nem táplálék hanem kiegészítő, itt jön egy nagy titok: 100 g húsban kb annyi fehérje van mint 1 adag (ha 20g-os) fehérjeporban. Csak por állagú fehérjebevitel nem a legjobb, nem erre lett tervezve az emésztőrendszerünk.

2013. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És mit ebédeltél? A fehérjeport vagy a mandulát csokival?

Ha ilyen az étrended, akkor nem a csokival van a legnagyobb baj. Fogyni fogsz azzal is, anélkül is, de nem lesz szép az eredmén, egészséges se.

2013. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alkalmi csokievés, nem borít fel semmit.

angavalion pedig leírta a fehérjés dolgot, teljesen igaza van!

2013. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok a fehérjepor, alátámasztom ezt én is.


Az alkalmi csoki nem fogja meggátolni a fogyást, de rendszer ne legyen belőle, és minél minőségibb a csoki, annál jobb.

2013. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
túl sok a fehérje shake. nem gond ha fogyasztod napi max 3 adag legyen a többi mennyen szilárdból. fehérje: csirke pulyka túró tejsavó.reggel és dél körül valami kis ch-t is ehetnélpl:rizs krumpli árpa. Feltételezem h nő/lány vagy. Ti azt hiszitek h a ch-tól meghíztok vagy a fogyást gátolja ez nem így van. Kell enni mivel ha szép nőies akarsz maradni(kerek fenék és mell) akkor kell ch. ennyi nem kell tőle félni. DE KIZÁRÓLAG JÓ MINŐSÉGŰT VIGYÉL BE. Ja és a csoki miatt ne parázz néha ennyit megehetsz.
2013. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!