Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! (? )

Segítség! (? )

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk junius környéken. Addigra szeretnék lefogyni! Kajakozok, egy heten 2x járok edzesre. Nem vagyok túl dagi, de azaert van rajtam egy kicsi. Foleg combrol es fenekrol szeretnek leadni. Estenkent neha szoktam tornazni. Ha tudtok ajanljatok videokat vagy valami etrendet. Elore is koszonom!
2013. febr. 9. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény étrend- kerüld a lehető legjobban a kenyérféléket, a burgonyát, a rizst, a chipseket, az édességeket, az egyéb nyalánkságokat; egyél helyettük minél több gyümölcsöt és zöldséget; legyen fehérjedús a táplálkozásod; igyál sok folyadékot.
2013. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Awful11 ***** válasza:

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 9. 19:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!