Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 gramm natur chips (...

100 gramm natur chips ( krumpli vékonyra felvágva, olajban kisütve) hány kalória?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szinte mindegy hány kalória, krumplit semmenyit nem kéne, nem is szoktam, de most úgy megkívántam, meg ünnepeltünk, stb.

Azt olvastam, hogy 100 gramm sültkrumpli 160 kalória kb, ez is ugyanannyi, vagy több?


2013. febr. 11. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nemtudom hány kalória, de viszont ha olajban sütöd akkor az nagyon töményen átissza magát.

Csepegtesd meg egy kicsivel max, és told be a sütőbe.

2013. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megettem és nem én csináltam, étteremben ettem, csak kiváncsi vagyok hány kalória volt.
2013. febr. 11. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

550 kcal, ha a " chips " mai, tasakos kinézetű burgonya karikák értelmében vesszük.


320 kcal, ha csak egyszerű sült burgonyaként vesszük.

Nem tudom honnan vehetted a 160 kcal-t, az még egy rántottának is kevés lenne.

2013. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Innen vettem. Azért a natur chipsben csak nincs annyi, mint a zacsisban. Bár, már tök mindegy, reggel távozott is belőlem :)

2013. febr. 12. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A linkelt oldal valószínűleg jótékony hatással van az anorexiásokra, " agyonzabálhatják " magukat fél kiló chipsszel és azt gondolják, hogy 800 kcal-nál vannak :D.


De egyetértek, felesleges ezen rágódnod, egészségedre és az élet pörög tovább.

2013. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!