Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tegyek hogy a párom támogas...

Mi tegyek hogy a párom támogasson a fogyókúrában?

Figyelt kérdés
A párom mindig megjegyzi hogy lekel fogyjak. Én azt tudom hogy fogynom kéne , de nagyon nehéz ha nem támogat. Ilyen kor elmegy az élet kedvem is. Még veszekedtünk egyszer emiatt hogy támogasson a fogyókúrában, erre azt felelte hogyan támogassalak, meg hogy miben támogasson. Azóta inkább elkeseredek mikor néha megemlíti azt a bizonyos szót.Pedig az embernek támogatni kellene jóban rosszban párját legyen az férfi vagy nő.

2013. márc. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mond meg neki hogyan szeretnéd, hogy támogasson.

Az én férjem rendszeresen beköpi, "Hogy elegem van már a (itt egy elég csúnya szó, hangzik el) ... fogyókúrádból!" És dünnyög még valamit, amitől én általában besurranok a fürdőszobába és sírok. De nem is tudom miért csinálja, mert soha nem kérek pénzt tőle, hogy megvegyem a dolgaim. Ráadásul én azért vagyok nehéz helyzetbe, mert ha nem vigyázz a gyermekünkre, akkor nem tudok tornázni menni, vagy kerékpározni.

Gondolj arra mindig van rosszabb, nekem ez nyújt kevéske erőt.

2013. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, el kell fogadnunk, hogy a férfiak másabbak a fogyókúra szempontjából,főleg ha a pasidon egy deka felesleg sincs! Elhiszem, hogy jól esne ha támogat de ha nem,muszáj magadtól, magad miatt végig csinálnod :)

Egyébként az én pasim is ilyen volt, hogy kérdezte: Minek fogyózol?, Minek az? stb. Én meg ilyenkor felhúztam magam és mondtam, hogy életmódot váltok szokjon hozzá :D Most két hónap telt el és a boltban már ő rakja azokat a termékeket amiket én eszek csak, meg sem kérdi :D

2013. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne adj neki sem enni.
2013. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zöldséget és húst eszel -> lefogysz, egészséges leszel.

Ebben hol van a partnered támogatása? Ne pizzázzon előtted, ennyit elvárhatsz tőle, illetve a saját egészségéért is megtehet ennyit.

2013. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyikőtöket se értem. A párod a felesleggel szekál, ami már rossz mert az embernek magának kell ezt elhatároznia.

Ha te akarsz fogyni akkor menni fog a dolog, de ha csak ő erőlteti rád, de téged egyáltalán nem zavar a túlsúly akkor támogatás ide vagy oda nem lesz eredménye.


Te akarsz-e fogyni? Ha igen akkor megtettél-e mindent a dologért? Helyetted más nem tud lefogyni, nem értem milyen támogatást vársz. Ha nem akarsz fogyni mert nem zavar, jól érzed magadat így is, akkor tudasd vele a dolgot, nem hiszem hogy ő mindenben nagyon példás lenne, ha nem ebben akkor másban.

2013. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Phhű bakker! Az én párom meg egyenesen ellenzi a fogyókúrámat és folyamatosan azt mondja, hogy ne akarják már tovább fogyni, holott még szinte el se kezdtem. Másfél hete csinálom a ketogén diétát, de már a t.ke ki van vele, hogy látja, hogy csak salátát és húst eszem és semmi mást se. Nem szeretné, ha lefogynék, de én meg még 10 kilót minimum le akarok dobni, mert akkor már talán kicsit látszik a kockás hasam is.


27 L

2013. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!