Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek és utána alszok...

Ha eszek és utána alszok akkor hízok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Persze attól függ mennyit eszel. Miután az alvás "energiatermelő", ami nem igaz mert az alváshoz is kell óránként 50-80kcal, de ekkor használod a legkevesebbet fel, tehát jó eséllyel fogod zsírban raktározni a felesleget, többlet energiát.
2013. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval,ha másfél órája ebédeltem,ami ugye nagy étkezés( legalábbis nálam) akkor most nem aludhatok fél-1 órát?
2013. márc. 1. 15:39
 3/6 anonim válasza:

A hiedelmekkel ellentétben pont hogy a gyomor este a legaktívabb.Így nem.

De a fogyás lényege,hogy több energiát használj el,mint amennyit beviszel,így az energiatöbbletből fog elhasználni a tested.

VAgyis mozogni kéne.

2013. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a mozgás heti 4-5 alkalom :) este megyek el itthonról előtte szeretnék aludni,mert egyrészt álmos vagyok másrészt korán kelek reggel..
2013. márc. 1. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy lefekvés előtt ne edd túl magad, az az éjszakai alvásra vonatkozik, nem pedig a napközbeni 1 órára...
2013. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha húst és zöldséget eszel nem hízol soha.

Vacsira tojást eszem pl. vagy kolbászt, szalonnát, zöldségekkel mégis lefogytam már 17 kilót.

2013. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!