Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy osszam el, hogy egy nap...

Hogy osszam el, hogy egy nap többször kicsit egyek?

Figyelt kérdés
Általában egy nap kétszer szoktam sokat, de ez ugye nem vezet jóra. Ha fogom a tányér kajám és elosztom öt felé, akkor az úgy oké? Milyen gyakran kéne ennem?
2013. márc. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én is napi 2x eszem, közben max 1 gyümölcs v ilyesmi. vékony vagyok, nem vezet rosszra, ha kevesebbszer eszel sokat. az se vezet rosszra, ha este eszel, lefekvés előtt. ezek csak ilyen tévhitek
2013. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal kezdtem, hogy a normál tányéromat kicseréltem gyerek-tányérra. (100-asban fillérekért árulják)

Előző meg volt az illúzió, hogy ugyanúgy egy tele tányér kaját eszek. Az egy más dolog, hogy mivel kisebb volt az adag, hamarébb megéheztem, tehát a közbenső étkezések száma is nőtt. (Korábban én is naponta 2x, 3x ettem)


Most már egy hete vettem észre, hogy a gyerek-tányért sem pakolom tele, a kevesebb is elég, viszont valóban gyorsabban megéhezek, és ezért napjában többször eszek, kevesebbet. Kb 3-4 nap az, amikor ha igazán odafigyelsz, elérheted azt, hogy a gyomrod kezd összeszűkülni és attól kezdve már nem lesz ilyen gondod.

2013. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* előző = először
2013. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A reggeli, ebéd, vacsora... ezek a fő étkezések, amiknek célszerű meglenni és mellett még 2-3 snack-et be lehet iktatni, ha éhes vagy...

Választhatod a sportolók módszerét, a 3 óránkénti étkezést is...

2013. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!