Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segít vki összeállítani egy...

Segít vki összeállítani egy napirendet!?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyedül. A szüleim úgy szeretnek ahogy vagyok. Én pedig szó szerint utálom magam (a testem)...

Kérlek segítsen vki egy fogyós, diétás étrendet összeállítani...


A napjaim általában így telnek: - Reggel negyed hat körül felkelek, busszal járok suliba, ami viszont 7-kor megy.

- A suliban általában kb 15:00 -ig vagyok.

- Hazaérek ebédelek. Lecke.. meg ilyenek

- Vacsi általában 6 körül van, de megesik h később.


Hát nagyjából ez van... és nem tudom milyen ételek válnak segítségemre, a fogyáshoz... :$


16/L


(és légyszi magyarázza el nekem vki mi az a Kcal... :$)


2013. márc. 6. 20:00
 1/9 A kérdező kommentje:
és mi az az egészséges étrend? Úgy kéne "élni, étkezni" minden nap?
2013. márc. 6. 20:04
 2/9 newcastle válasza:
hát egy jó étrend összeirása nem elég,ha fogyni szeretnél mozogni is kell mellé nem is keveset elöször is tudni kéne hogy hány kg és hány cm vagy aztán jöhet az étrend össze irása a Kcal az a bevitt kaloria(energia) minden ételnek megvan hogy mennyit tartalmaz ha fogyni szeretnél kevesebbet kell bevinni mint amennyit eddig bevittél a kalóriákból(kcal)
2013. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tornázok és szoktam futni.... de nagyon el vagyok keseredve... hogy nem tudom mi jó és mi nem.. mit csináljak?!
2013. márc. 6. 20:19
 4/9 newcastle válasza:
édesség teljesen kizárva, zöldségből ami zöld gyümölcs szerintem felesleges sok hust kell enni probálj meg a legkissseb tányéron étkezni minden második étkezésed tartalmazzon némi szénhidrátot elöször probáld meg ezt de igy konkrétan nem lehet irni mert nem irtad hogy hány kg és hány cm vagy :)
2013. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

magasságom: 176 körül súly: 68kg körül...

És milyen fajta húsokat egyek... és függ vmi attól hogy, hogy van elkészítve?

+ gyümit, zöldséget mért nem ajánlod?

2013. márc. 7. 16:02
 6/9 newcastle válasza:

gyümölcsben sok a cukor lényegében semmit nem tartalmaz csak vizet és cukrot .

zöldséget ehetsz ami zöld :)

hus konkrétan csibemell marhahus

csibemellet párolva ajánlom mert ugy nem tul zsiros

szénhidrátból föként rizs

2013. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 newcastle válasza:
ja és még a curkos üditő italok is kerüld fanta,cola stb csak ásványvizből vagy zöldteábol vigyél be folyadékot ez is nagyon fontos
2013. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 newcastle válasza:
de szerintem 68 kg nem a világ vége de a maximum amit egy héten lefogysz az 1kg legyen másképp izmot veszitesz vagy csak vizet fogysz és nem zsirt
2013. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oké! köszi :) sokat segítettetek! tényleg köszönöm!! :)) Még egy annyit kérhetek, hogy esetleg, ha tudtok linkelni egy oldalt ahol még több étel van megadva, elkészítése vagy csak amik ajánlottak :)

Nagyon jó lenne (:

2013. márc. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!