Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sok zöldseg illetve dieta...

A sok zöldseg illetve dieta hatassal lehet az emesztesre?

Figyelt kérdés
Mar korabban se nagyon ettem kenyeret, krumplit, tesztat, cukros dolgokat, de egy marc 1-töl kezdve total lealltam. Sok zöldseget eszek csirkehussal, gyümölcsöt, zabpelyhet reggelire natur joghurttal. Viszont azota allandoan szeles vagyok... Sokat pukizom, mar zavaroan sokat... Eddig semmi ilyen gondom nem volt. Mi lehet az oka? Összefügghet a dietaval?
2013. márc. 9. 19:30
 1/5 anonim válasza:
persze könnyeben emésztesz és jobba közérzeted. én ezt tapasztalom.
2013. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy puffasztó zöldségféléket eszel (káposzta) vagy laktózérzékeny vagy.
2013. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tejtermeket csak naturjoghurtot eszek. Korabban semmi bajom nem volt a tejtöl, szoval nem hinnem, hogy az az.

Brokkolit, repat, almat, narancsot, kukoricat, borsot, vörösbabot, salatat, uborkat es paradicsomot eszek. Ezek közül melyik lehet a hibas?

Ma pl csak brokkolit meg repat ettem. Es nagyon nincs rendben a gyomrom...:S

2013. márc. 9. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd az ilyen zabot, joghurtot.. ezek semmivel sem jobbak mint mondjuk a kenyér, tésztás dolgok..


A zöldségeket hogy eszed? :D

Megpárolod zsíron, hagyma, fokhagyma? Chili? :) Mert ilyenekkel kellene elkészíteni, próbáld ki!

2013. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Zabpelyhet es tejtermeket korabban is ettem, semmi bajom nem volt töle. Sztem a sok zöldseg az oka...:S

Amugy fözve, levesbe vagy nyersen eszem.

2013. márc. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!