Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztam? Mit csinálok...

Miért híztam? Mit csinálok Rosszul?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy hete SOKKAL kevesebbet eszek, mint eddig. Elértem azt a pontot, mikor elég a hízásból! zöldség-gyümölcs, puffasztott rizs, extrudált kenyér stb.. ilyeneket eszek, és mégis híztam 3kilót.. mit csinálok rosszul?? Kérlek írjatok, adjatok tanácsokat.

168/90


2013. márc. 10. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit eszel egy nap?

A puffasztott rizs, extrudált kenyér marha sok CH, lehet abból sok csúszik le?

2013. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem egy nap.. pl egyik nap extrudált kenyér. (10db) a másik nap puffasztott rizs (10db/1cs./) és akkor ezt eszem reggeltől fél3ig kb.. utána itthon zöldség gyümölcs és ennyi.. + víz..
2013. márc. 10. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:

10 db?

Én wasa ropogós kenyeret vagy rozsos abonettet eszek 2-őt maximum 3-at reggelire. Utána felejtős, a nap hátra levő részében, zöldség és zöldség és zöldség, kis hússal, hallal, tojással.

2013. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az infót, de szerintem akkor se kellett volna ennyit híznom, mert tényleg sokkal kevesebb táplálékot viszek be mint eddig, így visszagondolva, eddig 'zabáltam' ahhoz képest amit már egy hete eszek.. elvagyok keseredve :(
2013. márc. 10. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Túl keveset eszel és azt is rosszul.

Pufi rizst nem lenne szabad enni, vagy, ha már eszed, akkor max. reggelire 2-3 db. Ebédre normális kaja kellene.

Figyi, nem a mennyiség, hanem a minőség számít! A CH-tól hízik az ember. (szénhidrát)


Reggel megeszed ezt, ha sima felvágott zöldséggel nem megy le egymagában, tízóraira gyümölcsök, ebédre valami főtt kéne, uzsira gyümölcs megint, majd vacsira ebéd maradék, vagy valami saláta, husi. Ne félj a kolbásztól, szalonnától, tojástól sem, hidd el nekem 17,5 kg lement rólam, szénhidrát szegényen kell élni.

Most keveset eszel, de rohadt sok CH-t, így szépen raktározik a szervezet.

2013. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, figyelni fogok ezekre! :)
2013. márc. 10. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!